Notikumi

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
  SĒRAS PIESTĀV ELEKTRAI. Valmieras teātra viesizrāde
  Izrādes pamattēma, atšķirībā no antīkajiem paraugiem, ir nevis cilvēka sadursme ar nepielūdzamo likteni, bet gan personības sadursme ar dziļi cilvēka iekšienē noglabātajiem noslēpumiem, kaislībām un vēlmēm. Savdabīgas pārdomas par tām mācībām, ko cilvēcei snieguši šausminošie un bezjēdzīgie kari, iekšējā refleksija un sirdsapziņas parādīšanās cilvēka dvēselē – tas ir mūsu laikmets, kas turpina mīta likteni un “pārraksta” tā nobeigumu.
  Vairāk
  25. Mai
  17:00, sestdiena
  Zaļā robeža/Green Border. Drāma
  Bīstamajos un purvainajos mežos, kas veido tā saukto “zaļo robežu” starp Baltkrieviju un Poliju, bēgļi no Tuvajiem Austrumiem un Āfrikas nonāk ģeopolitiskā haosā. Viltus cerību uz drošāku Eiropu nomaina šausmas un mūsdienu traģēdija. Uz šī neredzamā kara fona savijas Jūlijas, kura nesen kļuvusi par...
  Vairāk
  29. Mai
  18:00, trešdiena
  CEĻĀ UZ LATVIJAS DZIESMU UN DEJU SVĒTKIEM. Latgales apvienotā akordeonistu orķestra koncerts
  Koncerts veltīts Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai. Koncertā piedalīsies akordeonisti no visām Latgales reģiona mūzikas un mākslas skolām. Programmā skanēs latviešu komponistu – J. Ivanova, J. Lūsēna, R. Paula, J. Peškova, K. Auzāna, G. Beļajeva, O. Stroka, latviešu tautas mūzika un pasaules hīti.
  Vairāk
  31. Mai
  18:00, piektdiena
  IT'S ALL ABOUT LOVE. Dynamic Hit. Mūsdienu deju koncerts
  Mīlestība pret deju apvieno katru no mums , tā iedvesmo un ceļ spārnos. Koncertā piedalās 180 deju studijas dejotāji.
  Vairāk
  01. Jūn
  17:00, sestdiena
  RABARBERU VĪNS. Attiecību komēdija
  “Rabarberu vīns” - tā esam nosaukuši jauno komēdiju par divu kaimiņpāru spēlītēm latviešu stilā. Komēdiju autores Aivas Birbeles jaunajā lugā uz glāzi reibinoša rabarberu vīna satiksies iemīļotie un lieliskie aktieri - Zane Daudziņa, Kristīne Nevarauska, Ģirts Ķesteris un Lauris Subatnieks.
  Iegādāties biļetiVairāk
  02. Jūn
  16:00, svētdiena
  TULKOJUMI. Grupa JUUK
  Juuk ir folkroka grupa izdevusi trīs oficiālus albumus, no kuriem pēdējais – “Muļķa stabule” – saņēmis mūzikas ierakstu balvu “Zelta Mikrofonu”. Grupā dzied un spēlē Sniedze Prauliņa, Edgars Šubrovskis, Oskars Jansons, Rasa Pole, Ričards Dauksts un Niks Moss Rodžerss.
  Vairāk
  08. Jūn
  19:00, sestdiena
  SKATUVE JAUNAJIEM. LMMV. Koncerteksāmens
  MIKC Latgales Mūzikas un mākslas vidusskola IP Mūzika - Džeza un mūsdienu ritma mūzika absolventu koncerteksāmenu. Piedalās programmas audzēkņi, absolventi un pedagogi. Atgādinām, ka IP Mūzika – Džeza un mūsdienu ritma mūzika ir jaunākā JIRMV izglītības programma. Pirms sešiem gadiem izglītības...
  Vairāk
  19. Jūn
  13:00, trešdiena
  EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ GORS
  Vasaras sezonā katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs.
  Vairāk
  29. Jūn
  12:00, sestdiena
  ROMANTISMA SERENĀDES. Kamermūzikas programma
  Koncertprogrammas pamatā ir F.Šūberta, R.Šūmaņa un R.Štrausa daiļrade, kura spilgti parāda vācu romantisma mūzikas attīstību no šī stila sākumiem Šūberta daiļradē līdz tā noslēguma posmam R.Štrausa opusos . Šī koncertprogramma būs kā ceļojums caur vācu romantisma laika “Lied” žanram.
  Vairāk
  29. Jūn
  19:00, sestdiena
  EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ GORS
  Vasaras sezonā katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs.
  Vairāk
  06. Jūl
  12:00, sestdiena