Iespējas

Latgales vēstniecības GORS sirds ir divas akustiskās koncertzāles - Lielā zāle "Gors" ar 1000 sēdvietām (2000 stāvvietas) un Mazā zāle "Zīdaste" ar 220 sēdvietām (1000 stāvvietas). Augstvērtīgā akustika ļauj līdz pilnībai baudīt muzikāli dramaturģiskus uzvedumus (opera, balets, mūzikli), simfoniskās mūzikas koncertus, kora un kamermūzikas koncertus, amatiermākslas un plašizklaides norises.

Latgales vēstniecībā GORS ir pieejamas trīs telpas semināriem, konferencēm, plenēriem un korporatīviem pasākumiem ar ietilpību līdz 60 personām. Papildus ir iespēja sarūpēt mielastu, nodrošināt organizatoriskos risinājumus (viesnīcu rezervēšana, dalībnieku reģistrēšana, dalībnieku vārdu karšu izgatavošana, izdales materiālu nokomplektēšana, pasākuma foto dokumentēšana, telpas noformējums), kā arī sagatavot pasākuma scenāriju, kultūras vai izklaides programmu. Mūzikas un citu māksliniecisko izpausmes veidu mīļotājiem ir pieejamas telpas radošām darbībām.

Latgales vēstniecībā GORS mājvietu radusi plaša un mājīga Dzimtsarakstu nodaļa. Jaunā pāra un viesu ērtībām ir pieejama „šampanieša istaba”, kā arī atsevišķas telpas līgavai un līgavainim. Papildus ir iespēja sarūpēt mielastu, kā arī nodrošināt telpas noformējumu un muzikālo priekšnesumu.

Latgales vēstniecība GORS ir vieta dzīves baudīšanai visām maņām – arī garšas. Te gardēži var nobaudīt gan latgaliešu virtuvi, gan citzemju labumus. Latgales vēstniecībā GORS ir mīļi gaidīts ikviens - arī tad, ja nenotiek kultūras pasākumi. Informācijas centrā var uzzināt gan par Latgales skaistākajām apskates vietām un naktsmāju iespējām, gan iepazīties ar plašu un sev tīkamu kultūras pasākumu klāstu un iegādāties biļetes. Ikvienam ir iespēja kļūt par GORS vēstnieku, dodoties ekskursijā – emocionālā, izzinošā un izklaidējošā ceļojumā pa Latgales vēstniecības GORS māju, kā arī baudīt skaisto ainavu, kas paveras no jumta terases.