Koncertzāles kolektīvi

Profesionālais pūšamo instrumentu orķestris "Rēzekne"

Profesionālā pūšamo instrumentu orķestra "Rēzekne" vadītājs ir Sergejs Sergejevs. Pūšamo instrumentu orķestra "Rēzekne" neatņemama sastāvdaļa ir bigbends.

Rēzeknes bigbends

Rēzeknes bigbends ir profesionālā pūšamo instrumentu orķestra “Rēzekne” (dibināts 1991. gadā) mūziķu vienība. Bigbenda mākslinieciskais vadītājs – trombonists, džeza mūziķis Lauris Amantovs. Kolektīva mājvieta un regulārākā koncertvieta ir Latgales vēstniecība GORS.

Rēzeknes bigbends piedāvā koncertprogrammas ar latviešu un ārvalstu komponistu estrādes un džeza mūzikas kompozīcijām, piesaistot dažādus Latvijā populārus solistus (pēdējo gadu sadarbība bijusi ar dziedātājiem Kristīni Prauliņu, Diānu Pīrāgs, Andri Ērgli, Andri Daņiļenko un citiem). Bigbends var sniegt gan koncertus dažādās koncertvietās, gan kuplināt korporatīvo pasākumu svinību programmu.

Kolektīva rezervēšana koncertiem un citiem pasākumiem, plašāka informācija: ilona.rupaine [at] rezekne.lv .

Rēzeknes kamerorķestris

Rēzeknes kamerorķestra diriģents kopš 2011. gada ir Jānis Stafeckis. Kamerorķestrī muzicē J. Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas audzēkņi, pedagogi un absolventi. Tieši ar Rēzeknes kamerorķestra koncertu 2013. gada 19. maijā aizsākās arī Latgales vēstniecības GORS darbība. Ik gadu tiek iestudēti dažādu komponistu programmas, piesaistot pašmāju un arī Eiropas solistus.