Events

M T W T F S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
  TOPI STIPRA, SIRDS. Broņislavai Martuževai 100. Koncertuzvedums
  Koncertuzvedums, kas veltīts izcilās latviešu dzejnieces un dziesminieces Broņislavas Martuževas 100. jubilejai. Koncertuzveduma māksliniecisko koncepciju veido diriģente Aira Birziņa un aktrise Baiba Broka. Dzejnieces Broņislavas Martuževas (1924–2012) simtgade tiks atzīmēta 2024. gada 8. aprīlī.
  Read more
  13. Apr
  18:00, Saturday
  Dumpis: Pirmā daļa. Asa sižeta filma, Biogrāfija, Kara filma, Vēsturiska drāma
  Daudzsēriju spēlfilmas pirmā daļa. Uz patiesiem notikumiem balstīta vēsturiskā drāma par viena cilvēka cīņu pret valdošo iekārtu, kas izraisa dumpi uz padomju karakuģa "Storoževoj". Notikumi risinās Rīgā 1975. gadā. Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā. Režisors: Andrejs Ēķis Lomās:...
  Read more
  14. Apr
  17:00, Sunday
  GANGSTEROMĪTE. Leļļu teātra viesizrāde
  Ciemojoties pie Omītes, viss rit savu gaitu, līdz Bens nejauši uzduras apslēptām dārglietām. Vai tās pieder Omītei? Un, ja tā, tad kāpēc viņa dzīvo tik pieticīgi? Ja nu dārglietas ir zagtas? Bens apņemas atklāt noslēpumu, nenojauzdams, ka nokļūs satriecošā piedzīvojumā, kas viņa domas par Omīti mainīs uz visiem laikiem. Tikai tāpēc, ka kāds ir vecs, nenozīmē, ka viņa dzīve ir garlaicīga. Tieši otrādi – atver savu sirdi vecu ļaužu stāstiem un tu redzēsi, ka tie ir aizraujoši un brīnumu pilni.
  Read more
  18. Apr
  13:00, Thursday
  Marijas klusums.Biogrāfija, Vēsturiska drāma
  "Marijas klusums" ir vēsturiska drāma, kas veidota pēc slavenās teātra un kino aktrises Marijas Leiko dzīvesstāsta un vēsta par viņas dzīves pēdējiem gadiem, kad aktrise dodas uz Padomju Savienību, lai parūpētos par savu mazmeitu un kļūst par Staļina iniciētās latviešu iznīcināšanas akcijas...
  Read more
  18. Apr
  18:00, Thursday
  KRISTAPS KRIEVKALNS. 50 gadu jubilejas koncerts
  Koncerta pirmajā daļā skanēs audio vizuāls darbs – kormūzikas cikls “Krastā saviļņots”, kas 2021 gadā tika nominēts Lielajai Mūzikas Balvai - Gada Uzvedums. Darbā satikušies komponists Kristaps Krievkalns, dzejas autors Kārlis Kazāks un Saulkrastu koris ANIMA diriģentes Lauras Leontjevas vadībā, lai kopīgi radītu stāstu par iekšējo brīvību un patiesā “es” apzināšanu.
  Buy ticketRead more
  20. Apr
  18:00, Saturday
  DZIRKSTOŠS VAKARS UN SIRSNĪGAS SARUNAS. Restorāna ZĪDS piecgades svinības
  Vakara gaitā prezentēsim jauno ēdienkarti un uzzināsim ko jaunu par dzirkstošo vīnu no vīnziņa, un mūsu Vīnoga.lv drauga, Rolanda Rudāna.
  Read more
  24. Apr
  18:00, Wednesday
  METALLICA & SYMPHONY. Scream Inc.
  Tā ir unikāla iespēja vēlreiz dzirdēt Metallica pārsteidzošos hitus, grupas SCREAM INC. un simfoniskā orķestra izpildījumā. Grupa SCREAM INC. ir īsts grupas sekotājs, kas ir guvis panākumus un cieņu gan Metallica fanu, gan roka fanu vidū kopumā. Grupa izpildīs simfoniskas versijas no dziesmām, kas iemūžinātas 1999. gada S&M albumā.
  Buy ticketRead more
  25. Apr
  19:00, Thursday
  DZIED(in)ĀŠANA. Diriģentes Andas Lipskas jubilejas koncertuzvedums
  Jau teju 40 gadus kordiriģente Anda Lipska strādā savā profesijā. Dzied. Un iedrošina dziedāt citiem. Ja kāds ierosina, uzsāk un mēs dziedam līdzi, sanāk dziedāšana vai varbūt dziedināšana? No raudāšanas aicinājuma sanāk raudināšana, no dejošanas aicinājuma - dancināšana. Un pat smīdināšana sanāk.
  Read more
  27. Apr
  17:00, Saturday
  AUX ANGES. Sylvain Rifflet džeza kvartets (FR)
  Franču saksofonists, klarnetists un komponists Sylvain Rifflet ir viens no spožākajiem un populārākajiem savas paaudzes džeza mūziķiem. Koncertprogrammā arī uzstāsies somu trompetists Verneri Pohjola, franču perkusionists Benjamin Flament un Parīzē dzīvojošais ungārs Csaba Palotaï.
  Read more
  28. Apr
  17:00, Sunday
  VĪRIETIS, KURŠ GAIDA. Ģirta Ķestera jubilejas izrāde
  Jautrs un aizkustinošs stāsts par vīrieti, kuram gadās piedzīvojums, kurš liek pārvērtēt savu dzīvi. Parevidēt dzīves "skapi", lai pielaikotu, kurš kostīms vēl der, bet kurš jau ir par mazu. Tas ir laiks pārvērtēt savas bijušās, esošās un nākotnes attiecības. Tas varētu būt arī stāsts par aktieri Ģirtu Ķesteri. Bet varbūt arī nē.
  Buy ticketRead more
  02. May
  19:00, Thursday