VAKANCES

Latgales vēstniecība GORS (SIA "Austrumlatvijas koncertzāle") aicina komandā atbildīgu un strādāt gribošu apkopēju.

Galvenie pienākumi:

  • veikt nepieciešamos ēkas uzkopšanas darbus – slaucīt, mazgāt grīdas, sienas, logus un to rāmjus, palodzes u.tml.;
  • veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar sanitāri tehniskajām prasībām.

Prasības kandidātiem:

  • vēlme strādāt un uzņemties atbildību;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • precizitāte, pieklājība un vēlme sadarboties.

Piedāvājam:

  • sociālās garantijas un stabilu atalgojumu;
  • summēto darba laiku, saskaņā ar grafiku;
  • lieliskus kolēģus un profesionālu, modernu darba vidi. 

Atalgojums no 660,00 EUR mēnesī pirms visu nodokļu un obligāto maksājumu atskaitīšanas.

Amata vieta – 1.

Slodze – pilna.

Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2023. gada 19. februārim SIA "Austrumlatvijas koncertzāle" (reģistrācijas Nr. 42403026217) Pils iela 4, Rēzekne, LV-4601 vai elektroniski: gors.darbs [at] rezekne.lv.

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Jūsu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, un tiks uzglabāti tikai tik ilgi, cik nepieciešams attiecīgās atlases veikšanai. Tāpat personas datu apstrādes pārzinis – SIA "Austrumlatvijas koncertzāle", lūdz pretendentiem sniegt tikai aktuālu un spēkā esošu informāciju, kā arī nenorādīt tādus datus, kas būtu uzskatāmi par sensitīviem personas datiem. Pretendents, iesniedzot pieteikumu vakantajai amata vietai, apliecina savu brīvu gribu dalībai atlases procesā un piekrīt, ka viņa iesniegtie dati tiks uzglabāti trīs mēnešus pēc atlases procesa noslēguma.


Kafejnīca “ZĪDS” Latgales vēstniecībā GORS aicina pievienoties savai komandai atbildīgu, laipnu, smaidošu un izaicinājumiem gatavu viesmīli-bārmeni.

Sagaidām, ka būsi ar vēlmi mācīties, augstu atbildības sajūtu, iniciatīvu, vēlmi attīstīties, pozitīvu attieksmi, valodu zināšanām.

Piedāvājam stabilu atalgojumu un sociālās garantijas, radošu un interesantu darbu, iespēju apvienot šo darbu ar mācībām, studijām un/vai citu darbu citā sfērā, izaugsmes iespējas un, protams, lieliskus klientus.

Atalgojums no EUR 3,74 stundā pirms visu nodokļu un obligāto maksājumu atskaitīšanas.

Amata vieta – 2.

Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2023. gada 14. februārim (ieskaitot) SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” (reģistrācijas Nr. 42403026217) Pils iela 4, Rēzekne, LV-4601 vai elektroniski: gors.darbs [at] rezekne.lv

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai. 

Jūsu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, un tiks uzglabāti tikai tik ilgi, cik nepieciešams attiecīgās atlases veikšanai. Tāpat personas datu apstrādes pārzinis – SIA "Austrumlatvijas koncertzāle",  lūdz pretendentiem sniegt tikai aktuālu un spēkā esošu informāciju, kā arī nenorādīt tādus datus, kas būtu uzskatāmi par sensitīviem personas datiem. Pretendents, iesniedzot pieteikumu vakantajai amata vietai, apliecina savu brīvu gribu dalībai atlases procesā un piekrīt, ka viņa iesniegtie dati tiks uzglabāti trīs mēnešus pēc atlases procesa noslēguma.