VAKANCES

Kafejnīca ZĪDS Latgales vēstniecībā GORS aicina pievienoties savai komandai darbam motivētu, atbildīgu PAVĀRU.

Sagaidām, ka būsi ar vēlmi mācīties un iegūt jaunas iemaņas, augstu atbildības sajūtu, iniciatīvu, pozitīvu attieksmi, vēlmi attīstīties un spēju strādāt gan patstāvīgi, gan komandā.

Piedāvājam:

  • ​pilnas vai arī nepilnas slodzes darbu saskaņā ar grafiku;
  • radošu un interesantu darbu;
  • izaugsmes iespējas;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
  • piemaksas par darbu svētku dienās, virsstundām, nakts stundām, personīgo ieguldījumu un darba kvalitāti u.c.

Atalgojums: no EUR 700,00 – EUR 1000,00 mēnesī strādājot pilnu slodzi (4,07 EUR stundā), pirms visu nodokļu un obligāto maksājumu atskaitīšanas.

Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2023. gada 30. jūnijam SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” (reģistrācijas Nr. 42403026217) Pils ielā 4, Rēzekne, LV-4601 vai elektroniski: gors.darbs [at] rezekne.lv.

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Jūsu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, un tiks uzglabāti tikai tik ilgi, cik nepieciešams attiecīgās atlases veikšanai. Tāpat personas datu apstrādes pārzinis – SIA "Austrumlatvijas koncertzāle",  lūdz pretendentiem sniegt tikai aktuālu un spēkā esošu informāciju, kā arī nenorādīt tādus datus, kas būtu uzskatāmi par sensitīviem personas datiem. Pretendents, iesniedzot pieteikumu vakantajai amata vietai, apliecina savu brīvu gribu dalībai atlases procesā un piekrīt, ka viņa iesniegtie dati tiks uzglabāti trīs mēnešus pēc atlases procesa noslēguma.