Ekskursijas

Iejusties mākslinieku lomā, uzkāpjot uz Lielās zāles skatuves vai iemēģinot dejas soli horeogrāfijas zālē, atrast savu ideālo vietu Mazajā un Lielajā zālē, ielūkoties aizskatuvē un mākslinieku istabās, izbaudīt vēju, sauli un pilsētas ainavu no jumta terases, sajust īpašo GORA auru – šie un citi izklaidējoši un izzinoši pārsteigumi baudāmi, apmeklējot Latgales vēstniecību GORS.

Latgales vēstniecība GORS ciemiņus laipni gaida arī tad, kad šeit nenotiek kultūras pasākumi. Ekskursijas laikā ir iespēja aplūkot galvenās mājas istabas, tai skaitā, Mazo un Lielo zāli, orķestra mēģinājumu un horeogrāfijas zāli, kā arī ielūkoties aizskatuvē, mākslinieku telpās, uzkāpt uz jumta terases un ļauties ūdens priekiem strūklakā līdzās Latgales vēstniecībai GORS.

Ekskursija gida pavadībā maksā 2,00 € vienai personai, ja grupā ir mazāk par desmit cilvēkiem – 20,00 €. Skolēniem, studentiem, senioriem, pirmās un otrās grupas invalīdiem maksa par ekskursiju ir 1,50 € no katra. Viesošanos lūdzam pieteikt vismaz vienu dienu iepriekš pa tālruni +371 64633303. Ekskursijas uz svētdienu jāpiesaka vēlākais piektdien.

Vasaras sezonā katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 un 13.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs. Lai prognozētu ekskursantu skaitu, apmeklētāji aicināti ekskursijām pieteikties līdz piektdienas pēcpusdienai, zvanot +371 64633303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv (koncertzale)gors.vestis [at] rezekne.lv (@rezekne.lv). Ekskursijas maksa, neatkarīgi no cilvēku skaita, ir 2,00 €, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem 1,50 €.