Ekskursijas

Latgales vēstniecība GORS ciemiņus laipni gaida arī tad, kad šeit nenotiek kultūras pasākumi. Ekskursijas laikā ir iespēja aplūkot galvenās GORA telpas, tai skaitā, Mazo un Lielo zāli, orķestra mēģinājumu un horeogrāfijas zāli, kā arī ielūkoties aizskatuvē, mākslinieku telpās, uzkāpt uz jumta terases un ļauties ūdens priekiem strūklakā līdzās Latgales vēstniecībai GORS.

Ekskursija gida pavadībā maksā 2,00 € vienai personai, ja grupā ir mazāk par desmit cilvēkiem – 20,00 €. Skolēniem, studentiem, senioriem, pirmās un otrās grupas invalīdiem maksa par ekskursiju ir 1,50 € no katra. Viesošanos lūdzam pieteikt vismaz vienu dienu iepriekš pa tālruni +371 64633303. Svētdienas ekskursijas jāpiesaka vismaz piektdien.

Vasaras sezonā katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs. Lai prognozētu ekskursantu skaitu, apmeklētāji aicināti ekskursijām pieteikties līdz piektdienas pēcpusdienai, zvanot +371 64633303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv (koncertzale)gors.vestis [at] rezekne.lv (@rezekne.lv). Ekskursijas maksa, neatkarīgi no cilvēku skaita, ir 2,00 €, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem 1,50 €.