Notikumi

PATIEŠĀM PRIECĪGI ZIEMASSVĒTKI. IGO
Pamatdoma ir dziesmas, visa koncerta laikā uz kādu mirkli nojaukt robežas un ļaut cilvēkam, sajūtot sev visapkārt mūziku un vārdus, ļauties plūdumam un fantāzijas virzienam, kādu devuši mākslinieki.
Iegādāties biļetiVairāk
15. Dec
19:00, piektdiena
PRIECĪGĀKIE ZIEMASSVĒTKI. Baritoni. Koncerts
Vienīgā koncertējošā puišu grupa Latvijā: Grupa “Baritoni” 16. decembrī, Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors” skatītājus iepriecinās ar jaunu koncertprogrammu “PRIECĪGĀKIE ZIEMASSVĒTKI!”.
Iegādāties biļetiVairāk
16. Dec
19:00, sestdiena
Viens pats mājās Ziemassvētkos. Ģimenes izrāde
Mūsdienās "Viens pats mājās" ierindojas Ziemassvētku populārākajā klasikā. Daudziem tā ir sena tradīcija – kad tuvojas decembris, tad jāskatās "Viens pats mājās", tālab Latvijas teātru aktieri, iedvesmojoties no visiem zināmās filmas, nolēmuši pirmo reizi veidot jaunu muzikālu un multimediālu izrādi “Viens pats mājās Ziemassvētkos”, kur notikumi risināsies tepat Latvijā - decembrī, Latvijas ģimenēm radot neatkārtojamu Ziemassvētku gaidīšanas sajūtu.
Iegādāties biļetiVairāk
17. Dec
16:00, svētdiena
BRĪNUMU GAIDOT. Latvijas Radio bigbends, Daumants Kalniņš, Rīgas Doma zēnu koris
Ar koncertprogrammu "Brīnumu gaidot" Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē uzstāsies Daumants Kalniņš, Latvijas Radio bigbends un Rīgas Doma zēnu koris. Kopā izpildot kompozīcijas dažādos aranžējumos, starp tām, pazīstamas latviešu Ziemassvētku dziesmas un ne tikai!
Vysi beleti ir nūpierkti!
22. Dec
18:00, piektdiena
TUTAS JAUNĀ GADA KONCERTUZVEDUMS. "3, 2, 1, UN LECAM IEKŠĀ!"
Vai jūti? Ziema jau klauvē pie durvīm. Tuta un viņas uzticamie draugi to gaida ar nepacietību un prieku, jo tieši ziemā ar dziesmām un dāvanām atnāk gada vislīksmākie svētki – Ziemassvētki un Jaunais gads!
Iegādāties biļetiVairāk
23. Dec
12:00, sestdiena
DONS KIHOTS. Sofia Festival Ballet
“Dons Kihots” ir viens no populārākajiem klasiskiem baletiem pasaulē. Temperamentīgs un spilgts, tas ir piepildīts ar skaistām spāņu dejām un veido īpašu svētku jūsmu. Radīts pirms vairāk nekā 150 gadiem, tas ir kļuvis par sinonīmu augstākā līmeņa klasiskajam baletam. Sižeta pamatā ir Migela de Servantesa Saavedras tāda paša nosaukuma nemirstīgā romāna notikumi, kam pievienota mīlas līnija.
Vysi beleti ir nūpierkti!
26. Dec
16:00, otrdiena
GAISMAS SPĒLES. Linda Leen. Ziemassvētku koncerts
Ar īpašu Ziemassvētku programmu balsīm, ģitārai un ērģelēm, šī gada decembrī mūziķe Linda Leen un draugi aicina uz koncertsēriju Latvijas baznīcās un ērģeļotajās koncertzālēs. Programmā “Gaismas spēles” iekļauta gan pazīstama Ziemassvētku mūzika, gan arī tāda, kas būs kā negaidīts pārsteigums klausītājiem šajā svētku laikā.
Iegādāties biļetiVairāk
27. Dec
19:00, trešdiena
TEV TUVUMĀ. Ziemassvētku koncerts
Jauns gads, mūziķu apvienībai TEV TUVUMĀ pievienojies pa kādam jaunam dalībniekam, ierakstīta pa kādai jaunai oriģinālkompozīcijai. Bet jau decembrī ar jaunu programmu, bet nemainīgu kopējo noskaņu un Ziemassvētku gaidīšanas prieku, gaidīsim Jūs mūziķu apvienības koncertā Rēzeknē!
Iegādāties biļetiVairāk
28. Dec
19:00, ceturtdiena
LAI LAIME NEPĀRIET 2024. Vecgada šovs. Labvēlīgais Tips
“Labvēlīgais tips” aicina godam aizvadīt Melnā Ūdens Truša un vēl godīgāk sagaidīt Zaļā Koka Pūķa gadu. Grupa ienesīs prieka dzirksti katra sirdī, un dos decembrī tik nepieciešamo C un D vitamīna devu, turklāt ar komfortu - labi apkurinātās un nosiltinātās Latvijas koncertzālēs.
Iegādāties biļetiVairāk
30. Dec
19:00, sestdiena
EDIT PIAF THE SHOW. Koncertuzvedums
Šoziem Latvijas publiku apburs nostalģiskais Parīzes šarms. 7.janvārī uz Latgales vēstniecības GORS skatuves būs skatāma, par vienu no veiksmīgākajiem franču šoviem pasaulē atzītā, muzikālā izrāde "Piaf!". Pasaulslavenā māksliniece Natālija Lermita uz skatuves atdzīvinās Edītes Piafas – personības, kura iezīmēja laikmetu un kļuva par vienu no Francijas simboliem, - dzīves un mūzikas stāstu.
Vysi beleti ir nūpierkti!
07. Jan
17:00, svētdiena