VAKANCES

Kafejnīca ZĪDS Latgales vēstniecībā GORS aicina pievienoties savai komandai atbildīgu, laipnu, smaidošu un izaicinājumiem gatavu viesmīli-bārmeni.

Sagaidām, ka būsi ar pieredzi līdzīgā darbā, ja tādas nav, tad ar vēlmi mācīties, augstu atbildības sajūtu, iniciatīvu, vēlmi attīstīties, pozitīvu attieksmi, valodu zināšanām.

Piedāvājam stabilu atalgojumu un sociālās garantijas, radošu un interesantu darbu, iespēju apvienot šo darbu ar mācībām, studijām un/vai citu darbu citā sfērā, izaugsmes iespējas un, protams, lieliskus klientus.

Atalgojums no EUR 2,97 stundā pirms visu nodokļu un obligāto maksājumu atskaitīšanas. 

Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2021. gada 25. aprīlim SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” (reģistrācijas Nr. 42403026217) Pils ielā 4, Rēzekne, LV-4601 vai elektroniski: gors [dot] darbs [at] rezekne [dot] lv

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Jūsu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, un tiks uzglabāti tikai tik ilgi, cik nepieciešams attiecīgās atlases veikšanai. Tāpat personas datu apstrādes pārzinis – SIA "Austrumlatvijas koncertzāle",  lūdz pretendentiem sniegt tikai aktuālu un spēkā esošu informāciju, kā arī nenorādīt tādus datus, kas būtu uzskatāmi par sensitīviem personas datiem. Pretendents, iesniedzot pieteikumu vakantajai amata vietai, apliecina savu brīvu gribu dalībai atlases procesā un piekrīt, ka viņa iesniegtie dati tiks uzglabāti trīs mēnešus pēc atlases procesa noslēguma.