Notikumi

LNSO, MĀLERA PIEKTĀ UN PAGANĪNI. Diriģents Tarmo PELTOKOSKI
Hjong-Gi DŽŪ (Hyung-ki Joo) – klavieres Tarmo PELTOKOSKI - diriģents Divos krāšņos koncertos – pa vienam Lielajā ģildē un Latgales vēstniecībā GORS – ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un tā māksliniecisko vadītāju un galveno diriģentu Tarmo Peltokoski uzstāsies, iespējams, humorpilnākais...
Visas biļetes izpārdotas!
23. Feb
18:00, piektdiena
Gandrīz vecpuisis. Komēdija.Tikšanās ar filmas radošo komandu
Īpašais seanss un tikšanās ar radošo komandu romantiskajai komēdijai "Gandrīz vecpuisis". Piedalīsies: Rihards Romušs - režisors, Dante Pecoll i- Mareks, Rūdolfs Kozlovskis - Koļa, Monta Kārkliņa - Tīna, Krista Hotuļeva - Ilze, Žanete Pelsa - producente.
Visas biļetes izpārdotas!
24. Feb
15:00, sestdiena
The Ultimate Tribute to QUEEN - Majesty (UK)
MAJESTY ir Eiropas labākā “Queen” piemiņas grupa, kas izveidota aizrautīgu vēlmi izrādīt cieņu izcilākajai rokgrupai pasaulē – “Queen”. “Queen” ir leģendāra grupa, kuras mūzika ir populāra arī šodien.
Iegādāties biļetiVairāk
24. Feb
19:00, sestdiena
Pansija pilī 5.,6. un 7. sērija. Komēdija, Piedzīvojumu filma, Romantika, Vēsturiska
Daudzsēriju filmas 5.,6. un 7. sērija. Ir pagājuši vairāki gadi, kopš jaundibinātā Latvijas valsts literātam Viktoram Eglītim piešķīrusi Inciema pusmuižu par nopelniem valsts labā. Kad viņš ar dēliem Anšlavu un Vidvudu beidzot ierodas to apskatīt, izrādās, ka īpašums ir galīgi nolaists un...
Visas biļetes izpārdotas!
25. Feb
17:00, svētdiena
Melnais samts. Komēdija, Drāma
Trīsdesmitgadniecei Martai ir darbs, draugi, romantiskas attiecības un mīļš kaķis. Visam vajadzētu būt kārtībā, taču Martu nepamet sajūta, ka viņa tikai tēlo, ka tiek galā ar pieauguša cilvēka dzīvi. Kad pilsētā uz mēnesi atgriežas Martas labākais draugs Kaspars, Marta attopas ierauta arvien...
Visas biļetes izpārdotas!
29. Feb
18:00, ceturtdiena
BOŅUKS 2023. Latgaliešu kultūras gada balva
Kotru godu Latgalīšu kulturys goda bolvys “Boņuks” padūšonys ceremoneja ir na tik atsavieršona iz pārnajā godā padareitū, tok ari latgalīšu kulturā aktivūs ļaužu, interesentu i atbaļsteituoju sasatikšona i īsadvasmuošonys pasuokums. Bolvys “Boņuks 2023” padūšonys ceremoneja paradzāta 2024. gods 2. martā Latgolys viestnīceibā GORS, kai ari tei byus nūsaverama tīšraidē LTV1. “Boņuka 2023” ceremonejis vadeituoji byus bruoli Kozlovski - Oskars, Jurs, Juoņs i Mārteņš aba Kozmens – lobuok zynomi kai humora šova “Četri brāļi” daleibnīki.
Visas biļetes izpārdotas!
02. Mar
18:00, sestdiena
Pansija pilī 8. sērija. Komēdija, Piedzīvojumu filma, Romantika, Vēsturiska
Daudzsēriju filmas 8. sērija. Dokumentālā sērija ar arhīvu. Anšlava Eglīša privātās sarakstes un tuvinieku atmiņas vēsta par Anšlava Eglīša, viņa tēva Viktora Eglīša, brāļa Vidvuda Eglīša, gleznotājas Hildas Vīkas likteņiem, vēsturisko Inciema muižu no laikiem, kad tur saimniekoja Eglīši un atvēra...
Visas biļetes izpārdotas!
03. Mar
17:00, svētdiena
NEZLOBIN. STAND-UP TOUR
Stand-Up koncerts viena no žanra celmlaužiem! Nezlobins kļuva populārs Comedy Club, bet pēc kara sākuma Ukrainā aizbrauca uz dzīvi ASV. Krievijā Saša bija veiksmīgs režisors un stand-up komiķis, un tagad viņš iekaro pasaules skatuvi.
Iegādāties biļetiVairāk
06. Mar
19:00, trešdiena
Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās. Mūzikls
Latvijā pirmais multimediālais džūkboks (jukebox) mūzikls "Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās" ar RAIMONDA PAULA mūziku. Krāšņs, dzīvespriecīgs, aizraujošs muzikāls stāsts par Evas un Raimonda mīlestības alkām un māku piedot, sievietes-mākslinieces dzīves un karjeras izaicinājumiem un izvēlēm.
Iegādāties biļetiVairāk
08. Mar
19:00, piektdiena
KARLSONS. Mūzikls ģimenei
Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta ir aizraujošs stāsts par pieaugušo un bērnības pasauli. Par daudzveidīgo, krāsaino fantāzijas pasauli, kurā mēs visi dzīvojam. Iestudējums - muzikāla piedzīvojumu spēle KARLSONS domāta tiem, kuri nav aizmirsuši savu bērnību, savus sapņus.
Iegādāties biļetiVairāk
09. Mar
12:00, sestdiena