KULTŪRAS VĒSTNIEKU PROGRAMMA

Novērtējot Latgales vēstniecības GORS apmeklētāju ieinteresētību un lojalitāti un atsaucoties uz pastāvīgo klientu vēlmēm, no 2017. gada 1. februāra GORS piedāvā apmeklētājiem iesaistīties pastāvīgo klientu lojalitātes "Kultūras vēstnieku programmā".

Latgales vēstniecība GORS ir uzsākusi pastāvīgo klientu lojalitātes programmu, kurā pasākumu apmeklētāji var saņemt jaunās "Kultūras vēstnieku programmas" dalībnieku kartes, kas ļauj apmeklēt SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” rīkotos pasākumus ar atlaidēm un saņemt dažādus īpašos gan koncertzāles, gan tās sadarbības partneru piedāvājumus, kā arī ļauj būt informētiem par paredzētajiem pasākumiem un citām norisēm. "Kultūras vēstnieku programmas" kartes var saņemt Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrā. "Kultūras vēstnieku programma" ir spēkā neierobežotu laiku.

Karti, aizpildot "Kultūras vēstnieku programmas" pieteikuma anketu, ikviens GORS apmeklētājs, kurš ir reģistrēts GORS biļešu tirdzniecības sistēmā latgalesgors.lv un ir Latgales vēstniecībā GORS notiekošo pasākumu apmeklētājs, varēs iegādāties par 1€.

“Tāpat kā Latgales vēstniecība GORS ir vieta, kas rada un vēsta Latgales stāstu, arī mūsu pastāvīgie apmeklētāji, kurus allaž prieks satikt ne vienā vien pasākumā, jau ir kļuvuši par GORS vēstniekiem – koncertzāles, te notiekošo pasākumu un pašas Latgales stāsta tālāk vēstītājiem. Ar "Kultūras vēstnieku programmu" gribam iepriecināt savus apmeklētājus ar jaunām iespējām un veidot vēl ciešāku sadarbību," stāsta Latgales vēstniecības GORS vadītāja Diāna Zirniņa, uzsākot jauno programmu.

"Kultūras vēstnieku programma" paredz, ka ar jaunajām kartēm programmas dalībnieki varēs saņemt pastāvīgu 10% atlaidi SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” rīkoto pasākumu biļešu iegādei gan Latgales vēstniecības GORS, gan citās biļešu tirdzniecības sistēmās. Tāpat ik mēnesi tiks sarūpēti citi īpašie piedāvājumi. 

PROGRAMMAS NOTEIKUMI

PIEDĀVĀJUMI

Plašāka informācija par pieteikšanos un "Kultūras vēstnieku programmu" saņemama, rakstot gors.vestis [at] rezekne.lv vai zvanot +371 64633303.