KULTŪRAS VĒSTNIEKU PROGRAMMA

Latgales vēstniecības GORS pastāvīgo klientu lojalitātes programma sniedz iespēju apmeklēt koncertzāles rīkotos pasākumus ar atlaidēm un ļauj būt informētiem par pasākumiem, izstādēm, citām norisēm.

"Kultūras vēstnieku programma" paredz, ka ar kartēm programmas dalībnieki saņem 10% atlaidi SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” rīkoto pasākumu biļešu iegādei gan Latgales vēstniecības GORS, gan citās biļešu tirdzniecības sistēmās.
Karti par 1€ var iegādāties ikviens GORS apmeklētājs, kurš ir reģistrēts GORS biļešu tirdzniecības sistēmā latgalesgors.lv un ir Latgales vēstniecībā GORS notiekošo pasākumu apmeklētājs, aizpildot "Kultūras vēstnieku programmas" pieteikuma anketu. 

“Tāpat kā Latgales vēstniecība GORS ir vieta, kas rada un vēsta Latgales stāstu, arī mūsu pastāvīgie apmeklētāji, kurus allaž prieks satikt ne vienā vien pasākumā, jau ir kļuvuši par GORS vēstniekiem – koncertzāles, te notiekošo pasākumu un pašas Latgales vēstniekiem. Ar "Kultūras vēstnieku programmu" gribam iepriecināt savus apmeklētājus ar jaunām iespējām un veidot vēl ciešāku sadarbību," uzsākot jauno programmu, stāsta Latgales vēstniecības GORS vadītāja Diāna Zirniņa.

PROGRAMMAS NOTEIKUMI

PIEDĀVĀJUMI

Kļūsti par Kultūras vēstnieku aizpildot anketu Latgales vēstniecības GORS kasē - informācijas centrā, Pils ielā 4, Rēzeknē. 
Plašāka informācija par pieteikšanos un "Kultūras vēstnieku programmu" saņemama, rakstot gors.vestis [at] rezekne.lv vai zvanot +371 64633303.