Notikumi

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
  Pansija pilī 8. sērija. Komēdija, Piedzīvojumu filma, Romantika, Vēsturiska
  Daudzsēriju filmas 8. sērija. Dokumentālā sērija ar arhīvu. Anšlava Eglīša privātās sarakstes un tuvinieku atmiņas vēsta par Anšlava Eglīša, viņa tēva Viktora Eglīša, brāļa Vidvuda Eglīša, gleznotājas Hildas Vīkas likteņiem, vēsturisko Inciema muižu no laikiem, kad tur saimniekoja Eglīši un atvēra...
  Vairāk
  03. Mar
  17:00, svētdiena
  NEZLOBIN. STAND-UP TOUR
  Stand-Up koncerts viena no žanra celmlaužiem! Nezlobins kļuva populārs Comedy Club, bet pēc kara sākuma Ukrainā aizbrauca uz dzīvi ASV. Krievijā Saša bija veiksmīgs režisors un stand-up komiķis, un tagad viņš iekaro pasaules skatuvi.
  Iegādāties biļetiVairāk
  06. Mar
  19:00, trešdiena
  Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās. Mūzikls
  Latvijā pirmais multimediālais džūkboks (jukebox) mūzikls "Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās" ar RAIMONDA PAULA mūziku. Krāšņs, dzīvespriecīgs, aizraujošs muzikāls stāsts par Evas un Raimonda mīlestības alkām un māku piedot, sievietes-mākslinieces dzīves un karjeras izaicinājumiem un izvēlēm.
  Iegādāties biļetiVairāk
  08. Mar
  19:00, piektdiena
  KARLSONS. Mūzikls ģimenei
  Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta ir aizraujošs stāsts par pieaugušo un bērnības pasauli. Par daudzveidīgo, krāsaino fantāzijas pasauli, kurā mēs visi dzīvojam. Iestudējums - muzikāla piedzīvojumu spēle KARLSONS domāta tiem, kuri nav aizmirsuši savu bērnību, savus sapņus.
  Iegādāties biļetiVairāk
  09. Mar
  12:00, sestdiena
  Padomju džinsi 1.un 2.sērija. Vēsturiska drāma
  Daudzsēriju filmas "Padomju džinsi" 1. un 2. sērija.
  Vairāk
  09. Mar
  17:00, sestdiena
  KRAUZE pret KRAUZI. Sarunu vakars ar muzikāliem elementiem
  Iemīļotas TV ētera personības, brāļi Valters un Arnis Krauzes ielūdz uz sarunu vakaru vieglā, neformālā gaisotnē ar mūzikas un spēles elementiem. Abiem brāļiem kopā Jaunajā 2024. gadā paliek apaļi 100 un tas ir atzīmēšanas vērts.
  Iegādāties biļetiVairāk
  10. Mar
  16:00, svētdiena
  KĀ MAN LAIKU APVALDĪT? Ingus Ulmanis. 60 gadu jubilejas koncerts
  Koncerta nosaukumam Ingus izvēlējies rindiņu no dziesmas "Kā man laiku apvaldīt" (viņš ir arī dziesmas teksta un mūzikas autors): "Koncertos piedalīšos es un grupa "Lādezers", taču tajos skanēs arī dziesmas no citiem muzikālajiem projektiem."
  Iegādāties biļetiVairāk
  16. Mar
  18:00, sestdiena
  Padomju džinsi 3.,4.un 5.sērija. Vēsturiska drāma
  Daudzsēriju filmas "Padomju džinsi" 3.,4. un 5. sērija.
  Vairāk
  17. Mar
  16:00, svētdiena
  KRUSTACEĻA VĪZIJAS. GAISMA. Riharda Dubra cikla pirmatskaņojums. Pianists Reinis Zariņš.
  Riharda Dubras klavierdarbu cikls “Krustaceļa vīzijas. Gaisma” ir monumentāls un reizē dziļi personisks vēstījums par Kristus Krusta ceļu, vienlaikus gan iespaidīgs koncertskaņdarbs, gan neaizmirstams garīgs svētceļojums.
  Vairāk
  17. Mar
  17:00, svētdiena
  Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks. Dokumentāla, Biogrāfija, Vēsturiska
  Režisors un operators Juris Podnieks bieži mēdza atkārtot to, ka pirms nokļūsim ellē vai paradīzē, pie tiem “lielajiem vārtiem” - ikvienam režisoram būs jānoskatās savas filmas un jāatbild par tām. Ir tapusi filma, gluži kā saruna pirms bezgalības, kas balstīta uz Podnieka rakstītām dienasgrāmatām.
  Vairāk
  21. Mar
  18:00, ceturtdiena