VĀCIETIS. ZIEDONIS. JAKOVĻEVS

Latgales vēstniecība GORS, 19. maijā plkst. 17.00, ielūdz uz koncertprogrammu “Vācietis. Ziedonis. Jakovļevs”, kuru uz vienas skatuves tiksies aktieris Ģirts Jakovļevs, viņa mazmeita - jaunā, uzlecošā operas zvaigzne Katrīna Paula Felsberga un pazīstamie mūziķi - pianiste Agnese Egliņa un sitaminstrumentālists Guntars Freibergs.

Programmā “Vācietis. Ziedonis. Jakovļevs” dažādos laikos tapusi dižo latviešu lietrātu iedvesmota mūzika savijas ar lielmeistaru dzejas vārsmām, sirsnīgiem atmiņu stāstiem un saistošiem fragmentiem no viņu reiz rakstītām vēstulēm. Uz vienas skatuves satiekas izcilais latviešu aktieris Ģirts Jakovļevs un viņa mazmeita Katrīna Paula Felsberga, kas pelnīti uzskatāma par vienu no daudzsološākajām savas paaudzes dziedātājam, un spilgtie Lielās mūzikas balvas laureāti – daudzpusīgais sitaminstrumentālists Guntars Freibergs un temperamentīgā pianiste Agnese Egliņa. Skan Plakida “Trejžuburis” un Zemzara cikls “Ķemeri”, arī Maskata “Aizteci, zaķīt” un Jančevska “Apdzisa pļavas”, Dambja “Trīs Imanta Ziedoņa un Paula Dambja variācijas” un vēl daudzi citi latviešu kamermūzikas smalkumi.

Biļetes iespējams iegādāties Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmā internetā un kasē Pils ielā 4, Rēzeknē, kā arī “Biļešu Paradīzes” kasēs.
Līdz 14. maijam biļetes pieejamas ar - 30% atlaidi - BIĻETES TE

Vairāk informācijas par aktualitātēm un iespējamajām notikumu izmaiņām www.latgalesgors.lv vai GORS sociālo tīklu lapās Facebook un Instagram.