Skolēnu brīvlaiks GORĀ

Skolēnu rudens brīvlaikā Latgales vēstniecība GORS atkal vērs savas durvis  otrdienā un aicina skolēnus piepildīt savas brīvdienas ar aizraujošiem kino seansiem, kā arī bezmaksas pagūt apmeklēt izzinošo izdevniecības “Liels un mazs” izstādi “BikiMETRS”. 

No 24. – 29. oktobrim bezmaksas būs iespējams iepazīties ar 101 m garo izstādi “BikiMETRS”. Tā piedāvā dzīvot līdzi bikibuku tapšanas procesam – izstāde līdzinās lappusēm no "BIKIBUKA" dienasgrāmatas: tajā var uzzināt dažādus "bikifaktus", pētīt skices un fotogrāfijas, lasīt fragmentus no darba sarakstes, mākslinieku komentārus, pētīt izmantotās tehnikas, iepazīt darbu prototipus – cilvēkus un lietas, ar kvadrātkodu palīdzību savā telefonā klausīties dziesmas, kurās skan BIKIBUKĀ publicēto dzejoļu teksti. Bet, ja esi mazs un lokans skatītājs, dažās ilustrācijās varēsi ielīst un iejusties no iekšpuses! Pagūsti ieskatīties GORS 3. stāva foajē, jo ekspozīcija tur atradīsies tikai oktobra beigām.

Skolēnu rudens brīvlaikā GORS kino ir sarūpējis animācijas filmu izlasi jaunākajiem kino cienītājiem, kā arī vakara seansus pusaudžiem un pieaugušajiem. 21. oktobrī pirmizrādi Rēzeknē piedzīvos bērnu iemīļotā animācijas filma “Troļļi 3”, kā arī joprojām aicinām uz “Ķepu patruļa: Varenā filma” un “Brīnummārīte un melnais kaķis”. Taču vecāki kino apmeklētāji varēs izvēlēties starp šausmu filmām, komēdijām, drāmu, kā arī asa sižeta filmu žanriem.

Der atcerēties, ka līdz pat decembrim ar mērķi uzteikt aktīvākos kultūras norišu apmeklētājus un rosināt lielāku interesi un izpratni par dažādām kultūras norisēm, Latgales vēstniecība GORS rudenī uzsāka Mazo kultūras vēstnieku programmu. Tās ietvaros gados jaunākie mākslu cienītāji aicināti doties aizraujošā un izzinošā piedzīvojumā, kur, sakrājot zīmodziņus par apmeklētajiem pasākumiem, varēs kļūt par GORS Mazo vēstnieku un saņemt arī balvu. Pēc notikumu programmas jautā koncertzāles informācijas centrā.

Vairāk informācijas par aktualitātēm un iespējamajām notikumu izmaiņām www.latgalesgors.lv vai GORS sociālo tīklu lapās Facebook un Instagram.