Mazo koncertu programma izdevīgāk

Ļoti vēlamies, lai šobrīd pieejamos koncertus varētu apmeklēt ikviens gribētājs, tādēļ līdz ar atļautā apmeklētāju skaita palielināšanu pasākumos pēc ārkārtējās situācijas beigām, piedāvājam mazo koncertu sērijas notikumu biļetes iegādāties ar 50 % atlaidi! Tāpat esam saglabājuši iespēju nopirkt arī sākotnējā apmēra biļeti kā simbolisku koncertzāles atbalstīšanu.
 
Tiem, kuri biļetes uz kādu no pasākumiem jau ir iegādājušies, piedāvājam kādu no variantiem:
  • uzrādot pilnās cenas biļeti kasē, saņemt iespēju pasākumu baudīt pie vīna glāzes vai
  • uzrādot pilnās cenas biļeti kasē, saņemt vēl vienu koncerta biļeti uz to pašu koncertu (paņemt vēl kādu līdzi) vai kādu citu šīs sērijas koncertu (izmantošanai līdz 11. jūlijam).
 
Informējam, ka atkarībā no apmeklētāju skaita var tikt mainīta koncerta norises zāle.
 
Piedāvājums spēkā uz šādiem koncertiem: 
 
Sestdiena, 13. jūnijs 19.00, Mazā zāle 8,50 un 17,00 , GORS
Programmā mijas latviešu komponistu ērģeļdarbi ar baroka laika meistaru opusiem, atspoguļojot dažādu laikmetu garu, stilus un mijiedarbību. Skanēs Paula Dambja, Riharda Dubras, Johana Sebastiāna Baha, Dītriha Bukstehūdes un citu komponistu skaņdarbi. Ērģelniece Diāna Jaunzeme-Portnaja absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, veiksmīgi startējusi vairākos ērģelnieku konkursos.
 
Sestdiena, 20. jūnijs 19.00, Mazā zāle 12,50 un 25,00 , GORS
Šī gada aprīlī Goran Gora izdeva jaunu albumu “Renesanse“ un tajā ir iekļauti lauka skaņas ieraksti, kas veikti Indijā, Bosnijā un Hercegovinā un Izraēlā. Tādējādi dziesminieka audio valoda ieguvusi gan Korāna lasījuma, Tibetas festivāla orķestra ceremonijas, druzu tautas tradīciju, afrikāņu katoļu kora vokalīzes un jezuītu dziedājumus, gan klasiskās mūzikas citātus, kas būtiski paplašinājuši Goran Gora muzikālās robežas.
 
Sestdiena, 27. jūnijs 19.00, Mazā zāle 12,50 un 25,00 , GORS
Koncertprogrammas “12 stāsti vasaras vakaram“ dziesmas ir katra ar savu stāstu no Jāņa un Aijas sastrādātā un piedzīvotā – skanēs gan Aijas, gan “The Sound Poets“, tāpat arī citu autoru dziesmas un tautasdziesmas.
 
Sestdiena, 4. jūlijs 19.00, Mazā zāle 12,50 un 25,00 , GORS
Režisores Danas Bjorkas “kvartirņiks“ (квартирник - mājas koncerts) “Lūk, istaba šī...“ ir veltīts dzejnieka un dziesminieka Bulata Okudžavas daiļradei. Tas ir vakars ar dziesmām un dzeju, kas atmodina visdažādākās sajūtas, gan satrauc, gan dāvā cerību. Vakars, kad dvēsele runā ar dvēseli vienā, patiesu jūtu valodā, vakars, kurā kļūstam tuvāki viens otram. “Lūk, istaba šī...” – rinda no Okudžavas dzejoļa, kas visprecīzāk izsaka jaunā spēles laukuma būtību – “lūk, istaba šī...”. Izrādē piedalās: Dana Bjorka, Nikolajs Gruničevs, Anna Marija Ivana un Niķita Osipovs.
 
Sestdiena, 11. jūlijs 19.00, Mazā zāle 8,50 un 17,00 , GORS
Trīs māsas – Laima Maslova, Liene Brence un Marta Igaune ir radošas personības, kuras kopā ir ne tikai dažādos dzīves brīžos, bet arī mūzikā. Koncertprogrammas “Zynu, zynu tāva sātu“ kodolu veido latgaliešu tautasdziesmas, to apdares, kā arī oriģināldarbi. Savu redzējumu mūzikā viņas nodot dziedot, spēlējot dažādus mūzikas intrumentus – vijoli, mandolīnu, flautu, ģitāru, kokli u.c.