Izstaigā GORS stāstu

GORS aicina ikvienu izstaigāt GORS stāstu ekskursijās, ļaujot ieskatīties apmeklētāju skatieniem neatklātās vietās un uzzināt iepriekš nedzirdētus faktus!

Ekskursijas laikā ir iespēja aplūkot galvenās mājas telpas, tai skaitā, Mazo un Lielo zāli, orķestra mēģinājumu un horeogrāfijas zāli, kā arī ielūkoties aizskatuvē, mākslinieku telpās, uzkāpt uz Jumta terases.

Ekskursija gida pavadībā maksā 2,00 € vienai personai. Ja grupā ir mazāk par desmit cilvēkiem – 20,00 €. Skolēniem, studentiem, senioriem, pirmās un otrās grupas invalīdiem maksa par ekskursiju ir 1,50 € no katra. 

Īpaši klašu grupām piedāvājam ekskursiju gida pavadībā ar izlaušanās elementiem, kur ierasto ekskursiju caurvīs dažādi uzdevumi. To atminēšana liks saglabāt intrigu par pareizo atbilžu balvu līdz pat pēdējām ekskursijas minūtēm! Šīs ekskursijas ieteicamā mērķauditorija ir 6. - 12. klašu skolēni un maksa ir 2 € no personas. 

Viesošanos lūdzam pieteikt vismaz vienu dienu iepriekš pa tālruni +371 64633303. Ekskursijas uz svētdienu jāpiesaka vēlākais piektdien.