Informācija par darbalaiku un iespējām

Pielāgojoties situācijai un ierobežojumiem, GORS turpina strādāt, taču mazliet attālinātāk. Kafejnīcā ZĪDS atkal iespējams pasūtīt ēdienus un dzērienus līdzņemšanai, nopirkt kādu saldumu kafejnīcas kioskā, bet no mājām var baudīt un atgriezties labām emocijām piepildītajos koncertos, skatoties kādu no GORS arhīva koncertierakstiem.
 
GORS Informācijas centrs-kase pagaidu režīmā līdz 25. janvārim katru darbadienu no 10.00 līdz 17.00 sasniedzams attālināti, zvanot uz 22020206 vai rakstot uz koncertzale [at] rezekne [dot] lv. Sejas maskas “Vasals!” iespējams iegādāties kafejnīcas ZĪDS kioskā katru dienu no 12.00 līdz 20.00. Tāpat maskas iespējams pasūtīt arī uz citām vietām Latvijā ar Omniva vai pasta starpniecību. Pieteikuma forma pasūtījumiem: https://www.latgalesgors.lv/lv/sejas-maskas-vasals
 
Atceltā grupas “Rondo” un Aleksandra Ivanova koncerta biļešu atmaksa tiek pagarināta līdz 14. februārim. Ja biļetes iegādātas GORS biļešu tirdzniecības sistēmā kasē vai internetā, vai, ja vēlaties naudu par “Biļešu Paradīze” kasē iegādātajām biļetēm, lūgums pieteikt individuālu apmeklējuma laiku pēc 25. janvāra.
 
No 12. janvāra darbu atsāk kafejnīca ZĪDS. Pasūtījumus līdzņemšanai var veikt katru dienu no 11.00 līdz 19.00 un tos izņemt, kā arī nopirkt kādu našķi no 12.00 līdz 20.00 var kafejnīcas ZĪDS kioskā, GORS 1. stāvā. Iepazīties ar atjaunotu kafejnīcas ēdienkarti aicinām te: https://www.latgalesgors.lv/lv/kafejnica-zids. Pasūtījumus var veikt, zvanot uz 28080700. Ar GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībnieka karti visam ZĪDS piedāvājumam no ēdienkartes, paņemot pasūtījumu pašiem uz vietas, atlaide 20 %.
 
Esam parūpējušies arī par kultūras baudītājiem mājās, GORS šajā laikā turpina piedāvāt arī iespēju attālināti noskatīties/noklausīties koncertzālē notikušos vairāk nekā 30 koncertus un uzvedumus – tie pieejami GORS mājaslapas sadaļā “Koncertieraksti” latgalesgors.lv/koncertieraksti. Koncertierakstu sadaļa papildināta gan ar koncertuzveduma “Latgolys freska” ierakstu, “Kremerata Lettonica” un Georgija Osokina gada noslēguma koncertu “Tiekamies mūzikā!” un citiem.
 
Aicinām visus koncertzāles apmeklētājus, tuvākus un tālākus atbalstītājus ievērot šī brīža ierobežojumos, būt veseliem, bet par norisēm un jaunumiem koncertzālē sekot līdzi informācijai GORS mājaslapā latgalesgors.lv, kā arī koncertzāles kontos @latgalesgors sociālajos tīklos FacebookInstagram un Twitter