GORS – ģimenēm draudzīga vieta

GORS - Ģimenei draudzīga darbavieta

Jūlijā Latgales vēstniecība GORS ieguvusi ģimenei draudzīgas darbavietas nomināciju, kļūstot ar Sabiedrības integrācijas fonda īstenotās valsts programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieci. Iniciatīvas “Ģimenei draudzīga darbavieta” mērķis ir sekmēt tādas darba vides kultūras attīstību Latvijā, kas ir empātiska, cilvēcīga un saprotoša, vienlaikus piedāvājot instrumentus gan esošās darba vides novērtējumam, gan palīdzību dažādu atbalsta pasākumu ieviešanā darbiniekiem.
“Kopš koncertzāles darbības sākuma GORS bērnu pulks ievērojami audzis un tā vai citādi šie bērni ir kļuvuši par neatņemamu GORS saimes daļu. Protams, ir prieks būt pamanītiem un novērtētiem. Tomēr šis ir ierosinājums turpmāk būt ģimenēm vēl draudzīgākiem, domājot ne tikai par koncertzāles apmeklētājiem, bet arī te strādājošajiem. Pateicoties dalībai programmā un nominācijai, esam saņēmuši ekspertu ieteikumus, kā turpmāk pilnveidot darba apstākļus. Un mums tas ir ļoti būtiski, jo darbinieki ir lielākā koncertzāles vērtība”, tā Latgales vēstniecības GORS vadītāja Diāna Zirniņa.
Sabiedrības integrācijas fonda īstenotajā valsts programmā “Ģimenei draudzīga darbavieta” šobrīd ir apvienojušās vairāk nekā 150 darbavietas visā Latvijā.

Atlaides Latvijas Goda ģimenēm – kino seansiem un ne tikai

Latgales vēstniecība GORS ir pievienojusies Latvijas Goda ģimenes (3+ ģimenes karte) apliecību atbalstītāju kopienai, to īpašniekiem paredzot 15% atlaidi no standarta biļešu cenas GORS Kino seansu apmeklējumiem un 15% atlaidi no standarta biļešu cenas īpaša pasākuma apmeklējumam, kas tiks izziņots ik mēnesi.
Augustā 15% atlaide karšu īpašniekiem tiek piedāvāts  koncertsērijas “Atmosfēras” vasaras koncertam kopā ar Līvu Dumpi un kvintetu 20. augustā plkst. 19.00. Atlaide, iegādājoties biļetes GORS biļešu kasēs, tiek piemērota klātienē, veicot pirkumu GORS Informācijas centrā-kasē, Pils ielā 4.
Iegādājoties biļetes www.bilesuparadize.lv, atlaide tiek piemērota arī pirkumiem internetā.