Notikumi

Titāniks | 25 gadu jubileja/Titanic | 25th Anniversary. Drāma, Vēsturiska.
Džeimsa Kamerona vairāku Oskara balvas ieguvusī filma “Titāniks” šogad svin 25. gadadienu.
Vairāk
14. Feb
18:00, otrdiena
PĒRKONS. LSO. Koncerts
Latgales Vēstniecībā GORS izskanēs īpaša Latvijas roka veterānu «Pērkons» un Liepājas Simfoniskā orķestra koncertprogramma, kurā grupas skaņdarbi pirmo reizi ietērpsies simfoniskā skanējumā. Dziesmu aranžijas šai programmai veido komponists Andris Sējāns.
Vairāk
19. Feb
16:00, svētdiena
AGRĀ RŪSA. Mūzikls
Turpinot aizsākto muzikālo izrāžu ceļu, veiksmīgi iestudējot tādus publikas mīlētus darbus kā „Māsa Kerija” un „Kaupēn, mans mīļais”, Producentu grupa 7 nolēmusi skatītājus iepriecināt ar Jāņa Lūsēna un Pētera Brūvera mūziklu AGRĀ RŪSA.
Iegādāties biļetiVairāk
24. Feb
19:00, piektdiena
Semjons Sļepakovs
25. februārī koncertzālē GORS uzstāsies Semjons Sļepakovs – mākslinieks, kuru mīl par asu humoru un tikai viņam raksturīgu stilu.
Vairāk
25. Feb
18:00, sestdiena
LIDOJOŠO CŪKU NAMS. Latvijas leļļu teātra izrāde
Dīvainākie un vienlaikus īpašākie cirka mākslinieki - cūkas, ir apvienojušies Latvijas Leļļu teātra ceļojošajā cirkā ar nosaukumu „Lidojošo cūku nams”!
Vairāk
28. Feb
13:00, otrdiena
BOŅUKS 2022. Latgaliešu kultūras gada balva
2023. goda 4. martā aicynojam iz Latgalīšu kulturys goda bolvys “Boņuks 2022” bolvu padūšonys ceremoneju – vysa goda latgaliskuokū sasatikšonu.
Vairāk
04. Mar
18:00, sestdiena
KALENDĀRS MANI SAUC. Valmieras drāmas teātra izrāde
Andra Kalnozola spožā un dzīvi apliecinošā debijas romāna “Kalendārs mani sauc” galvenais raksturs Oskars, iespējams, nekad neticētu, ka par viņu reiz taps teātra izrāde. Un tomēr viņš ir tieši tāds varonis, kāds šodien visiem nepieciešams – ar baltu dvēseli, oriģinālu skatījumu uz lietu kārtību un gaišu sirdi.
Vairāk
10. Mar
18:00, piektdiena
SHIPSEA. SILTĀ GAISMA. Solokoncerts
Koncertprogrammā Jānis Šipkēvics apvienojis dziesmas, kas, viņaprāt, atspoguļo mīlestības temperatūras plašo diapazonu.
Vairāk
11. Mar
18:00, sestdiena
PARALELI HORIZONTI. Grupas BEZ PVN koncerts
Pasākumā grupa apvienos sava jaunākā studijas albuma prezentāciju ar dziesmu dažāda veida interpretācijām. Koncertā uzstāsies arī citi viesi un “Bez PVN” draugi.
Vairāk
18. Mar
19:00, sestdiena
IVO FOMINS | 30 gadi uz skatuves un Jūsu sirdīs | jubilejas koncerts
19. martā Latgales Vēstniecībā GORS izskanēs pazīstamā Liepājas rokmūziķa Ivo Fomina jubilejas tūres «30 gadi uz skatuves un Jūsu sirdīs» koncerts.
Iegādāties biļetiVairāk
19. Mar
16:00, svētdiena