Digitālie pasākumi. Attālums nav robeža

Latgales vēstniecība GORS COVID ierobežojumu laikā ir attīstījusi  jaunu pakalpojuma veidu – reģionālu un starptautisku tiešsaistes pasākumu (semināru, konferenču, lekciju u.tml.) rīkošanu, piedāvājot atbilstošu aprīkojumu, servisu un arī telpas.

“Doma, attīstīt digitālo pasākumu piedāvājumu radusies, secinot, ka reģionā šāds kvalitatīvs pakalpojums nav pieejams, lai gan vērojams pieprasījums pēc tā. Pakalpojuma attīstīšana uzņēmumam neprasa lielas papildus investīcijas, jo jau līdz šim GORS infrastruktūra bija paredzēta dažāda mēroga konferenču un semināru norisei. Savukārt COVID ierobežojumi likuši domāt par pakalpojuma attīstību perspektīvā un uzsvērt, ka šobrīd attālums nav robeža,” stāsta GORS vadītāja Diāna Zirniņa.

Jau šogad Latgales vēstniecībā GORS ir notikuši vairāki veiksmīgi digitālie pasākumi. Tā janvārī sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru, biedrību “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” un Kultūras ministriju tiešraidē no Latgales vēstniecības GORS pārraidīts tiešsaistes semināru cikls "Latgales tradīcijas ilgtspēja mūsdienu vidē", kas joprojām skatāms https://www.youtube.com/watch?v=Ls5MNLr6ilQ. Tādējādi sasniegta plaša auditorija visā Latvijā, un ārpus tās.

Rīkojot digitālu pasākumu, Latgales vēstniecība GORS piedāvā kā telpas, tā arī tehnisko nodrošinājumu un profesionālu komandu. Iespējamās norises vietas ar atbilstošu aprīkojumu ir trīs semināru telpas (1. stāva, 2. stāva un 3. stāva), Lielā zālē un Mazā zāle. Telpu iekārtojums nav standartizēts un ir pielāgojams katra pasākuma vajadzībām. Tāpat iespējami arī ēdināšanas pakalpojumi, pasākuma fotografēšana, telpu noformējums un citi organizatoriski risinājumi. Tiešraidi iespējams nodrošināt vairākās komunikāciju platformās, kā arī integrēt iepriekš sagatavotu sarunu, prezentācijas vai arī tiešsaistes sarunas.

Plašāka informācija par piedāvājumu, kā arī pieteikšanās anketa meklējama GORS mājaslapā. Kontaktinformācija: gors.konferences [at] rezekne.lv vai +371 26387783.