ATCELTS! DIALOGI. Koncerts klavierēm

Pasākuma organizatori SIA "DEVRO tour" izsaka nožēlu par apstākļiem, kuri radušies, atvainojas skatītājiem un informē, ka 12. martā paredzētais koncerts klavierēm ar aktieri D. Spivakovski "Dialogi" tiek ATCELTS.

Tā vietā skatītājiem, kas jau ir iegādājušies biļetes, piedāvā apmeklēt koncertu klavierēm ar aktieri D. Spivakovski "Dialogi" 11. martā plkst. 18.30 Daugavpils teātrī (Rīgas iela 22a, Daugavpils). Par biļešu maiņu lūdzam sazināties ar pasākuma organizatoru pa tālruni +371 26870339.

Ja biļešu īpašnieks nevēlas apmeklēt pasākumu 11.03.2019. Daugavpils teātrī, pasākuma biļetes ir iespējams atdot atpakaļ, saņemot naudu par pirkumu:

  • ja biļete iegādāta Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmā kasē Rēzeknē, tad atdot biļeti iespējams Latgales vēstniecības GORS kasē Rēzeknē, Pils ielā 4. Lai saņemtu naudu par biļeti uzreiz, tā jānodod kopā ar biļetes iegādes EKA čeku. Ja EKA čeks nav saglabāts, nauda tika atgriezta ar pārskaitījumu, aizpildot iesniegumu GORS kasē (iesniegumu iespējams lejuplādēt šajā lapā zemāk vai saņemt GORS kasē);
  • ja biļete iegādāta Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmā internetā www.latgalesgors.lv, tad naudas atgriešanai jāraksta iesniegums, nosūtot to koncertzale [at] rezekne [dot] lv vai iesniedzot GORS Informācijas centrā;
  • ja biļete iegādāta "Biļešu Serviss" kasēs vai internetā, tad naudu par biļetēm iespējams saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu (iesniegumu iespējams lejuplādēt šajā lapā zemāk vai saņemt GORS kasē), kas jānosūta uz e-pasta adresi info [at] bilesuserviss [dot] lv vai jāiesniedz Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrā vai arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Pieteikumus naudas atgriešanai par biļetēm var iesniegt līdz 29.03.2019. Klientiem nauda tiek ieskaitīta kontā 10 darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas brīža. 

Plašāka informācija:
Organizatori SIA "DEVRO tour" - +371 26870339
Latgales vēstniecība GORS - koncertzale [at] rezekne [dot] lv | +371 646 33303
Biļešu Serviss - info [at] bilesuserviss [dot] lv | +371 66100335