5.08.-7.08. Latgales vēstniecībā GORS

No 5. līdz 7. augustam, Rēzeknes pilsētas svētku laikā, Latgales vēstniecība GORS ikvienu apmeklētāju aicina apmeklēt Signes Vanadziņas darbu izstādi "Pelni ir pelēkais zelts", kafejnīcu "ZĪDS" un kino, ka arī izzināt koncertzāli ekskursijā!

Signes Vanadziņas izstāde “Pelni ir pelēkais zelts”
No 21. jūnija līdz 15. augustam GORS Mākslas galerijā

Nozīmīgs simbols izstādē “Pelni ir pelēkais zelts” ir pelēkā krāsa, tā kā daļa izstādes darbu ir veidoti, krāsas jaucot kopā ar pelniem. Un tieši šis pelnu pelēkums izgaismo un ļauj uz tā fona īpaši iemirdzēties un plaiksnīt citām sulīgajām gleznu krāsām – gan mākoņainā dienā un vakara krēslā, gan rīta ausmā un nakts tumsā.


Izzini GORU ekskursijā
6. augustā plkst. 12.00, 1,50 – 2,00 €

Vasaras sestdienās GORS aicina ikkatru koncertzāles viesi iepazīt apmeklētājiem ikdienā nepieejamās telpas izzinošā ekskursijā kopā ar gidu. Ekskursijas ieejas kartes iegādājamas gan www.latgalesgors.lv, gan GORS Informācijas centrā-kasē klātienē. Ekskursijas cena 2€, skolēniem, studentiem, senioriem, 1. un 2. grupas invalīdiem - 1,50 €.

Kafejnīca "ZĪDS"
Šovasar ZĪDS var lepoties ar divām apmeklētājiem pievilcīgām vietām maltītes ieturēšanai un dzērienu baudīšanai arī ārpus kafejnīcas iekštelpām koncertzāles 2. stāvā, tādēļ  Rēzeknes pilsētas svētku laikā klienti ir aicināti apmeklēt gan Jumta terasi, gan Siltumnīcas terasi GORS pakājē. Galdiņu rezervācijas iespējams veikt pa tālruni 28080700. Jāpiebilst, ka piektdien, 5. augustā, un sestdien, 6. augustā, kafejnīcas darbalaikā ir nelielas izmaiņas. 

GORS Kino aicina! 
Svētdien, 7. augustā, GORS Kino plkst. 13.00 un 15:15 izrādīs animācijas filmu DC Supermīluļu līga. Biļešu cenas no 2,55€ -  5.75 €. Atgādinām, ka Goda ģimenes (3+ ģimenes) karšu īpašniekiem tiek piemērota 15% atlaide GORS Kino seansu apmeklējumiem.