REPERTUĀRA IZMAIŅAS

Valmieras teātris un Latgales vēstniecība GORS izsaka nožēlu par radušiem apstākļiem, atvainojas skatītājiem un informē, ka izrādi „Kam bail no Virdžīnijas Vulfas?” šā gada 9. decembrī diemžēl vērot nebūs iespējams aktiera veselības stāvokļa dēļ. Tās vietā tiks spēlēts iestudējums „Mēs, roks, sekss un PSRS”.

Nopirktās biļetes uz izrādi „Kam bail no Virdžīnijas Vulfas?” attiecīgajā datumā ir derīgas uz izrādi „Mēs, roks, sekss un PSRS”, saglabājot atbilstošo vietu zālē, vai arī līdz  9. decembra plkst.19.00 biļetes ir iespējams atdot atpakaļ tirdzniecības vietās, saņemot naudu par pirkumu.

– ja biļete iegādāta Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmā kasē Rēzeknē, tad atdot biļeti iespējams Latgales vēstniecības GORS kasē Rēzeknē, Pils ielā 4. Nauda tika atgriezta ar pārskaitījumu, aizpildot IESNIEGUMU GORS kasē;
– ja biļete iegādāta Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmā internetā www.latgalesgors.lv, tad naudas atgriešanai jāraksta iesniegums, nosūtot to koncertzale [at] rezekne.lv vai iesniedzot GORS Informācijas centrā;
– ja biļete iegādāta “Biļešu Paradīze” kasēs, tad atdot biļeti un uzreiz saņemt skaidru naudu atpakaļ iespējams jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē Latvijā (tai skaitā Latgales vēstniecībā GORS);
– ja biļete iegādāta „Biļešu Paradīze” biļešu sistēmā internetā, jāsazinās info [at] bilesuparadize.lv vai telefoniski +371 9000 2000 – nauda tiks atgriezta biļetes pircēja kontā.

Par izrādi “Mēs, roks, sekss un PSRS”

Satīra “Mēs, roks, sekss un PSRS” ir stāsts par jauniem cilvēkiem, kuri 1985. gadā piedzīvoja leģendāro grupas “Pērkons” koncertu Ogres estrādē un tam sekojošo vilciena izdemolēšanu. Trīs draugi – septiņpadsmitgadīgie Andrejs, Vizma un Uģis – klausās mūziku, cenšas atrast savu vietu dzīvē, risina attiecības viens ar otru, ar savām ģimenēm un komunistisko režīmu. Viņu alkas pēc neatkarības no vecāku un iepriekšējo paaudžu uzskatiem un kontroles sakrīt ar lielajām, kolektīvajām, gaisā jūtamajām alkām pēc pārmaiņām un brīvības. Izrādē skanēs arī „Pērkona” mūzika, katrai dziesmai kļūstot par nozīmīgu daļu no stāsta.

Uz Rēzekni Valmieras teātris dosies pēc sava simtgades svinību mēneša. Par teātra dzimšanas dienu tiek uzskatīts 1923.gada 25.novembris, kad to oficiāli atklāja ar Ādolfa Alunāna lugu “Kas tie tādi, kas dziedāja”. 2023. gads Valmieras teātrim ir panākumu pilns, kā apliecinājums tam ir 2022./2023. gada “Spēlmaņu nakts” ceremonijā iegūtās 9 balvas.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Aktuālajai informācijai par GORS Mākslas galerijas notikumiem un citai informācijai var sekot līdzi www.latgalesgors.lv, kā arī @latgalesgors platformās Facebook un Instagram.