1. aprīļa akcija un “Sjostri Zaicevy”

Latgales vēstniecībā GORS humora duets “Sjostri Zaicevy”

12.aprīlī Latgales vēstniecībā GORS uzstāsies Krievijas komēdijšova „Comedy Club” duets „Sjostri Zaicevy” (Сёстры Зайцевы), mudinot ikvienu joku cienītāju novērtēt humoristu Romāna Junusova un Alekseja Ļihnickaja sniegumu. Aicinot skatītājus izbaudīt pozitīvas emocijas, 1.aprīlī biļetes uz „Sjostri Zaicevy” humora šovu būs iegādājamas ar 50% atlaidi.

„Sjostri Zaicevy” ir Krievijā un citās valstīs populārā stand–up komēdijas televīzijas raidījuma „Comedy Club” rezidenti – Romāns Junusovs un Aleksejs Ļihnickijs. Absolūti pretpoli, dažādi gan rakstura, gan skatuves personāžu ziņā, taču vienmēr spējuši atrast kopīgu valodu un radīt oriģinālas izrādes. Izcilā spēja bez kompleksiem reflektēt jebkādas dzīves situācijas abiem smieklu radītājiem palīdzējusi iekarot plaša skatītāju loka mīlestību. “Sjostri Zaicevy” izceļas ar neatkārtojamām miniatūrām, spēcīgu enerģētiku un spilgtiem ekspromtiem.

Duets radās pēc aktīvas sadarbības ar Gariku Martirosjanu, vienu no „Comedy Club” dibinātājiem. Kļūstot par kulta humora projekta pastāvīgajiem dalībniekiem un iegūstot lielu atpazīstamību, Romāns un Aleksejs sāka paplašināt savu darbību. Viņi ir filmējušies humora seriālā “Naša Russia”, šobrīd vada savu televīzijas raidījumu “Razrušiteļi poslovic” un veiksmīgi izmēģina sevi profesionāli aktieru lomā, spēlējot tādās filmās kā “Ko dara vīrieši!”, “Veiksmes sala” u.c.

Šova sākums plkst. 17.00, biļetes iegādājamas GORS kasē, kā arī „Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā.

1. aprīlī, nenopietnā dienā, Latgales vēstniecība GORS piedāvā nopietnu

50% atlaidi visām biļetēm uz humora šovu “Sestri Zaicevy”!

Tas nav joks, bet iemesls smaidam!