Svarīgi par biļešu atgriešanu

Atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai vasaras sākumā tika radīti jauni drošības pasākumi Covid-19 ierobežošanai - kultūras norišu apmeklēšanā. Tādēļ līdz 15. jūnijam iegādāto kultūras pasākumu biļešu īpašnieki, kuri nav paspējuši vai varējuši saņemt vakcīnu, nav pārslimojuši Covid-19 vai pirms pasākuma laboratoriski veiktā Covid-19 testa rezultāts izrādījies pozitīvs, un līdz ar to nevar saņemt attiecīgo pakalpojumu, līdz š.g. 31. oktobrim var rakstīt iesniegumu par iegādāto biļešu naudas atmaksu.

Savukārt visi tie kultūras pasākumu apmeklētāji, kuri pasākumus nevarēs apmeklēt tādēļ, ka veiktā Covid-19 testa rezultāts izrādīsies pozitīvs, nevis negatīvs, neapmeklēto kultūras pasākumu biļešu naudas atmaksu varēs pieteikt līdz š.g. 31. decembrim.

Šobrīd atgriežam biļetes, kuras iegādātas uz:
- COMPLEXIONS. ASV Laikmetīgā baleta kompānija. Dejas izrāde STAR DUST;
- CELĪS, BRUOĻ! Latgaliešu mūzikas koncerts
- BĒTHOVENS, VASKS UN AUZNIEKA KONCERTS ELEKTRISKAJAI ĢITĀRAI. Sinfonietta Rīga, Dži Dži (ASV).
 
Lai atgrieztu biļeti lūdzam aizpildīt atmaksas iesniegumu, to parakstītu kopā ar ieskenētu vai nobildētu biļeti nosūtīt uz koncertzale [at] rezekne.lv vai izdrukātu nodot GORS kasē. Tas attiecas gan uz latgalesgors.lv mājaslapā, gan GORS kasē, gan SIA "Biļešu Paradīze" sistēmā iegādātajām biļetēm. 

Biļešu naudas atmaksas iesniegums.

Par pasākumiem, kurus neorganizē Latgales vēstniecība GORS, informācija sekos.

 

Neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz tālruni 64633303 vai rakstīt uz koncertzale [at] rezekne.lv