Turpinām darbu ierobežotā apjomā

Līdz ar ārkārtējās situācijas ieviešanu un valdības lemto, Latgales vēstniecība GORS turpina darbu ierobežotā apmērā: apmeklētājiem pieejama Mākslas galerija, Informācijas centrs, kafejnīca ZĪDS piedāvā ēdienus, dzērienus līdzi ņemšanai un ar piegādi.
 
Kopumā laikā no 9. novembra līdz 6. decembrim pārcelta 19 koncertzālē paredzēto pasākumu norise, iegādātās biļetes ir derīgas šo pasākumu apmeklējumam citā laikā, kas tiks izziņots atsevišķi. Gadījumā, ja pasākums tiek atcelts, nauda par iegādātajām biļetēm tiks atmaksāta. Par izmaiņām pasākumu plānā aicinām apmeklētājus sekot līdzi informācijai GORS mājaslapā latgalesgors.lv.
 
“Aizvērt durvis apmeklētājiem, tas ir pēdējais, ko vēlamies darīt,” atskatoties uz darbu iepriekšējās ārkārtējās situācijas laikā, secina Latgales vēstniecības GORS vadītāja Diāna Zirniņa. “Ir acīmredzams, ka, liedzot kultūras norises ilgākā laika posmā, tas negatīvi ietekmē cilvēku paradumus apmeklēt pasākumus un ir jāiegulda liels darbs, lai apmeklētāji saprastu, ka iestāde atkal strādā. Tāpēc izmantosim visas šobrīd dotās iespējas un, ievērojot atbilstošos drošības pasākumus, apmeklētājiem būs pieejama novembra sākumā atklātā mākslinieces Helēnas Svilānes-Kuzminas izstāde, kafejnīca ZĪDS piedāvās ēdienus un dzērienus ņemšanai līdzi, kā arī darbosies Informācijas centrs,” stāsta D. Zirniņa.
 
Latgales vēstniecība GORS apmeklētājiem atvērta un ik dienas no plkst. 10.00 līdz 20.00 Mākslas galerijā bez ieejas maksas skatāma Helēnas Svilānes-Kuzminas darbu izstāde “Sieviete un mēness”.
 
Kafejnīca ZĪDS pasūtījumus pieņems no plkst. 10.00 līdz 19.00. Iepazīties ar kafejnīcas piedāvājumu var mājaslapā latgalesgors.lv/kafejnica-zids, bet pasūtījumus veikt, zvanot 28080700. Pasūtījumus var saņemt gan uz vietas kafejnīcā, gan ar ēdienu piegādes servisu “Refood”. Ar GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībnieka karti visam ZĪDS piedāvājumam, paņemot pasūtījumu pašiem uz vietas, atlaide 20 %. 
 
GORS Informācijas centrs turpmāk būs atvērts no otrdienas līdz piektdienai no 12.00 līdz 18.00, sestdienās no 12.00 līdz 16.00, svētdienās un pirmdienās slēgts. Saziņai un informācijai: koncertzale [at] rezekne.lv un 64633303.
 
Tāpat, neaizmirstot par kultūras baudītājiem mājās, GORS šajā laikā turpina piedāvāt arī iespēju attālināti noskatīties/noklausīties koncertzālē notikušos vairāk nekā 30 koncertus un uzvedumus – tie pieejami GORS mājaslapas sadaļā “Koncertieraksti” latgalesgors.lv/koncertieraksti. Savukārt tuvākā mēneša nedēļas nogalēs, kā arī 11. un 18. novembrī, iestājoties tumsai, Latgales vēstniecību GORS var iekļaut vakara pastaigu maršrutā – ēka staros un skanēs uz āru.
 
Arī savā darbā līdz šim Latgales vēstniecība GORS rūpīgi ievērojusi visus drošības pasākumus, t. sk., iegādāti papildu dezinfekcijas līdzekļi, uzstādītas informatīvās zīmes, pielāgotas apmeklētāju plūsmas, sejas maskas sarūpētas kā darbiniekiem, tā arī klientiem, arī novembrī veiktās klientu apkalpošanā un pasākumu nodrošināšanā iesaistīto darbinieku ‘Covid-19’ testēšanas rezultāti visiem darbiniekiem bijuši negatīvi.
 
Aicinām visus koncertzāles apmeklētājus, tuvākus un tālākus atbalstītājus ievērot šī brīža ierobežojumos, būt veseliem, bet par norisēm un jaunumiem koncertzālē sekot līdzi informācijai GORS mājaslapā latgalesgors.lv, kā arī koncertzāles kontos @latgalesgors sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter