Par apmeklētāju plūsmām un sēdvietām

Līdz ar ‘Covid-19’ izplatības Latvijā situācijas pasliktināšanos un ierobežojumu pastiprināšanu, vēlreiz atgādinām un lūdzam Latgales vēstniecības GORS apmeklētājus ievērot distancēšanās noteikumus un sekot līdzi informācijai par pasākumu norisi. Būšana atbildīgiem un disciplinētiem palīdzēs būt veseliem.

Ierobežojumi paredz, ka iekštelpās ar personalizētām sēdvietām var notikt pasākumi, kuros ir ne vairāk kā 500 apmeklētāju. Līdz šim tā arī bija robeža Latgales vēstniecībā GORS notiekošajos pasākumos, tādēļ pagaidām situācija ar pasākumu norisi pārsvarā nemainās. Daļa šoruden paredzēto pasākumu, kas pārcelti no pavasara un kuros apmeklētāju skaits bija lielāks vai tie nevar notikt ceļošanas ierobežojumu dēļ, ir pārcelti uz citu norises laiku nākamgad, cerot, ka situācija būs stabilāka. Visa informācija par pasākumu pārcelšanu, biļešu maiņas nepieciešamību un citiem jaunumiem tiek publicēta GORS mājaslapā latgalesgors.lv, lūdzam sekot līdzi izmaiņām.

Nākot uz pasākumiem, apmeklētājus aicinām pievērst uzmanību biļetēs norādītajām sēdvietām un ievērot virzienu norādes. Lai mazinātu pulcēšanos un virzītu apmeklētāju plūsmas:

  • pa centrālajām ieejas durvīm ienākt un lielo garderobi izmantot apmeklētāji ar partera labās puses un balkonu biļetēm;

  • Mazās zāles ieeju un mazo garderobi aicināti izmantot apmeklētāji ar partera kreisās puses biļetēm;

Latgales vēstniecības GORS pasākumos ir paredzēts personalizētu sēdvietu plāns, ievērojot noteikto 1 m distanci, tādēļ atgādinām, ka apmeklētājiem jāveic visu biļešu personalizācija atbilstoši tai personai, kura ierodas pasākumā. Biļetes tiek personalizētas iegādes brīdī vai izmaiņu gadījumā arī pēc tam ir iespējas precizēt datus (“Biļešu Paradīze” sistēmā pirktajām biļetēm bilesuparadize.lv vai GORS sistēmā pirktajām biļetēm, sazinoties koncertzale [at] rezekne [dot] lv vai 64633303). Tāpat personalizāciju var precizēt arī pirms pasākuma uz vietas koncertzālē. Apmeklētāji ir atbildīgi par sniegto datu precizitāti un atbilstību. Biļešu personalizācijas mērķis – apmeklētāju sasniedzamība nepieciešamības gadījumā. Personalizācijas dati tiek glabāti 30 dienas pēc pasākuma norises un pēc tam iznīcināti.

Šobrīd GORS zāles plāns ir pielāgots, lai ievērotu distancēšanos, sēdvietas paredzētas kopā tikai pa diviem, tādēļ lūdzam apmeklētājus stingri ievērot zāles plānu – nepārsēsties citās vietās, patvaļīgi nenoņemt vietu ierobežojumus un nesēdēt kopā vairāk nekā diviem. 13. oktobrī pieņemtie ierobežojumi paredz, ka kultūras iestādēs apmeklētājiem jālieto sejas maskas, izņemtot brīdi, kad notiek pasākums, sēžot savā personalizētajā vietā.  

Ārpus zāles – gan visu stāvu foajē, gan pie kafejnīcas mobilajām zonām, gan kases un garderobēm apmeklētājiem ir jāievēro noteiktā 2 m distancēšanās.

Koncertzāle ir nodrošinājusi, lai ikvienam būtu iespēja gan veikt roku dezinfekciju, ienākot koncertzālē, gan arī iespēja nomazgāt rokas ar ziepēm labierīcībās. Aicinām to izmantot! 

Paldies par sapratni! Lai loba veseleiba!