Informācija par pasākumu datumu izmaiņām

Līdz ar 'Covid-19' raisītās ārkārtējās situācijas izsludināšanu un pulcēšanās ierobežojumu turpināšanos arī pēc ārkārtējās situācijas beigām mainīts daudzu Latgales vēstniecībā GORS paredzēto pasākumu norises laiks. Apmeklētāju ērtībai akopojam informāciju par pasākumu jaunajiem datumiem.
 
Iegādātās biļetes ir derīgas uz pasākumu jaunajiem datumiem, atsevišķiem pasākumiem nepieciešama biļešu maiņa (informācija atbilstoši spēkā esošajiem ierobežojumiem var mainīties). Turpinoties pulcēšanās ierobežojiem, var tikt mainīta arī citu šobrīd GORS repertuārā paredzēto pasākumu norise. 
 
Marta pasākumi:
 
Aprīļa pasākumi:
 
Maija pasākumi:
 
Jūnija pasākumi: 
 
Jūlija pasākumi:
 
Augusta pasākumi:
 
Septembra pasākumi:
 
 
GORS Informācijas centra-kases darbalaiks no 2020. gada 10. augusta ir:
Pirmdien 12.00–18.00
Otrdien 12.00–18.00
Trešdien 12.00–18.00
Ceturtdien 12.00–18.00
Piektdien 12.00–18.00
Sestdien 12.00–16.00
Svētdien 12.00–16.00
 
Koncertzāle Informācijas centra darbalaikā biļešu rezervācijām, ekskursiju pieteikšanai un citiem jautājumiem sasniedzama, rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv vai zvanot 64633303.
 
 
Aicinām apmeklētājus turpināt būt atbildīgiem pret sevi un citiem, neaizmirstot:
-  ārpus atrašanās norādītajā sēdvietā, ievērot fizisko distanci 2 metru attālumā no citiem apmeklētājiem (kuri nav no jūsu mājsaimniecības).
-  ievērot visas higiēnas prasības: mazgāt rokas (labierīcības 1. stāvā vai kafejnīcā 2. stāvā), izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas līdzekļus.
-  izmantot iespēju ēdienu no kafejnīcas pasūtīt līdzņemšanai.
-  rūpīgi sekot savam veselības stāvoklim. Ja novērojat elpceļu saslimšanas simptomus (drudzis, klepus, elpas trūkums) vai ja esat bijis saskarē ar ‘Covid-19’ slimnieku, lūdzam, koncertzāli un kafejnīcu neapmeklēt.
Plašāka informācija par ierobežojumiem un ieteikumiem ārkārtējas situācijas laikā – https://www.mk.gov.lv/lv/aktualitates/par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu