Mošķu ballīte/Night at the Zoopocalypse. Piedzīvojumu filma, Animācija, Fantastika, Ģimenes filma. Dublēta krievu valodā

Animācijas filmu studija, kas veidojusi filmas „Ledus laikmets“, „Nejaukais es“ un „Lieliskie“, piedāvā jautru latviešu valodā dublētu ģimenes animācijas filmu “Mošķu ballīte” – kinoteātros no 31. oktobra. Paķer popkornu, iekārtojies ērti un sagatavojies lipīgiem un traki smieklīgiem piedzīvojumiem!

Kādā naktī kluso zoodārzu satricina negaidīts notikums – nokrīt noslēpumains meteorīts. Varbūt nekas slikts nebūtu noticis, bet kāds ziņkārīgs trusis, neko ļaunu nenojauzdams, nokožas gabalu no meteorīta… un pārvēršas par lipīgu mošķi ar zaļām acīm! Tad mierpilnajā zoodārzā sākas īsts haoss.

Viens pēc otra dzīvnieki pārvēršas savādās un smieklīgās radībās, kas atgādina glumus, burbuļojošus kunkuļus. Zoodārzu pārņem jaunas sugas: gorillzivs, zebrkaza, ziloņčūska un pat vilkskudrlācis. Zoodārzā izplatās nevaldāma, zaļa epidēmija, un mazo, lipīgo mošķu plāns ir skaidrs – pārvērst visus dzīvniekus par lēkājošiem, zaļiem un ļoti… ķepīgiem mošķu ballītes biedriem. Vai lipīgais jautrības vilnis pārņems visu pasauli?

Par laimi jauna, drosmīga vilcene vārdā Greisa un viņas jaunie draugi – īgnais, bet spēcīgais puma Dens, nedaudz kautrīgais strauss Ešlijs, viedais lemurs Ksavjē, karstasinīgā kapibara Frīda un jautrā nīlzirgu mazule Pūta – ir izdomājuši plānu. Kopā draugi uzsāk neprātīgu misiju, kas ir piepildīta ar smiekliem, muļķīgiem pārpratumiem, piedzīvojumiem, pārsteigumiem un… mūziku!

“Mošķu ballīte” itin nemaz nav baisa filma – tā ir jautra un izklaidējoša animēta komēdija par draudzību, drosmi un to, kā mūzika var glābt pasauli. Lieliska izvēle ģimenes filmu vakaram!

Dublēta krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

 

08. Nov 2025

13:00, sestdiena
Paradzamais garums1 h 30 min
Nūtikšonys vītaMazā zāle

Biļetes cena

3.90 € - 6.50 €

RUS (subt.LAV )7+