YAMATO. 30 gadu jubilejas tūre. Japāņu bundzinieki

30. oktobrī Latgales vēstniecībā GORS, 30 gadu jubilejas tūres ietvaros, uzstāsies pasaulē populārākā japāņu bundzinieku grupa YAMATO. Skatītājus gaida iespaidīgs šovs ar unikālo desmitiem bungu skaņu un neticamu enerģiju. YAMATO akustiskais efekts ir daudz lielāks par to, ko ir iespējams iedomāties.
 
YAMATO spēlē tradicionālās japāņu bungas Taiko. Mēdz teikt, ka Taiko skaņa ir pašas Japānas skaņa. Grupa tika izveidota pirms 30 gadiem Naras prefektūrā, kas tiek uzskatīta par visas valsts kultūras šūpuli. Kopš dibināšanas mākslinieki ir snieguši vairāk nekā 4500 koncertu 54 valstīs.
 
YAMATO ir unikāls iespaidīgs šovs ar neticamu enerģiju. Mūziķi uzstājas autentiskos japāņu tērpos, apvienojot bungošanu ar dejošanu un teātra elementiem. YAMATO priekšnesumos tiek izmantoti vairāk nekā 40 Taiko bungas, katrai no tām ir atšķirīgs raksturs un skaņa. Piemēram, viņu lielākā bunga ar nosaukumu "Odaiko" ir izgatavota no milzīga koka, kas ir vairāk nekā 400 gadus vecs, tās diametrs ir aptuveni divi metri un tā sver 500 kg. 
 
Bungas ir viens no vecākajiem mūzikas instrumentiem pasaulē. To spēja ietekmēt cilvēka prātu un ķermeni un pat ārstnieciskā iedarbība ir zināma kopš seniem laikiem. YAMATO koncertos publika ir kas vairāk nekā tikai vērotāju grupa. Klausītāji līdz dvēseles dziļumiem izjūt Taiko skaņas, raud un smejas, kļūstot par vienu veselu ar izpildītājiem. Bungu skaņas vieno, savijot viena dzīvi ar otra emocijām un izjūtot tā iekšējās kaislības un sirds spēku. Cilvēki sanāk kopā, lai radītu mirkli, kurā viņi patiešām jūtas dzīvi.
 
Atklājiet jaunu Taiko skaņu pieredzi, kādu jūs nekad iepriekš nebijāt izjutuši!
 
Noderīga informācija

 

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv

30. Oct 2024

18:00, Wednesday
Duration2 h
LocationLielā zāle
Event organizer: SIA “THE EVENTS AGENCY”

Ticket price

30.00 €
35.00 €
40.00 €
45.00 €
50.00 €
55.00 €
60.00 €

Pasākuma apmeklējumam nav vecuma ierobežojuma
Pasākums angļu valodā
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu