Events

BOŅUKS 2023. Latgaliešu kultūras gada balva
Kotru godu Latgalīšu kulturys goda bolvys “Boņuks” padūšonys ceremoneja ir na tik atsavieršona iz pārnajā godā padareitū, tok ari latgalīšu kulturā aktivūs ļaužu, interesentu i atbaļsteituoju sasatikšona i īsadvasmuošonys pasuokums. Bolvys “Boņuks 2023” padūšonys ceremoneja paradzāta 2024. gods 2. martā Latgolys viestnīceibā GORS, kai ari tei byus nūsaverama tīšraidē LTV1. “Boņuka 2023” ceremonejis vadeituoji byus bruoli Kozlovski - Oskars, Jurs, Juoņs i Mārteņš aba Kozmens – lobuok zynomi kai humora šova “Četri brāļi” daleibnīki.
All tickets sold!
02. Mar
18:00, Saturday
Pansija pilī 8. sērija. Komēdija, Piedzīvojumu filma, Romantika, Vēsturiska
Daudzsēriju filmas 8. sērija. Dokumentālā sērija ar arhīvu. Anšlava Eglīša privātās sarakstes un tuvinieku atmiņas vēsta par Anšlava Eglīša, viņa tēva Viktora Eglīša, brāļa Vidvuda Eglīša, gleznotājas Hildas Vīkas likteņiem, vēsturisko Inciema muižu no laikiem, kad tur saimniekoja Eglīši un atvēra...
All tickets sold!
03. Mar
17:00, Sunday
NEZLOBIN. STAND-UP TOUR
Stand-Up koncerts viena no žanra celmlaužiem! Nezlobins kļuva populārs Comedy Club, bet pēc kara sākuma Ukrainā aizbrauca uz dzīvi ASV. Krievijā Saša bija veiksmīgs režisors un stand-up komiķis, un tagad viņš iekaro pasaules skatuvi.
Buy ticketRead more
06. Mar
19:00, Wednesday
Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās. Mūzikls
Latvijā pirmais multimediālais džūkboks (jukebox) mūzikls "Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās" ar RAIMONDA PAULA mūziku. Krāšņs, dzīvespriecīgs, aizraujošs muzikāls stāsts par Evas un Raimonda mīlestības alkām un māku piedot, sievietes-mākslinieces dzīves un karjeras izaicinājumiem un izvēlēm.
Buy ticketRead more
08. Mar
19:00, Friday
KARLSONS. Mūzikls ģimenei
Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta ir aizraujošs stāsts par pieaugušo un bērnības pasauli. Par daudzveidīgo, krāsaino fantāzijas pasauli, kurā mēs visi dzīvojam. Iestudējums - muzikāla piedzīvojumu spēle KARLSONS domāta tiem, kuri nav aizmirsuši savu bērnību, savus sapņus.
Buy ticketRead more
09. Mar
12:00, Saturday
Padomju džinsi 1.un 2.sērija. Vēsturiska drāma
Daudzsēriju filmas "Padomju džinsi" 1. un 2. sērija.
All tickets sold!
09. Mar
17:00, Saturday
KRAUZE pret KRAUZI. Sarunu vakars ar muzikāliem elementiem
Iemīļotas TV ētera personības, brāļi Valters un Arnis Krauzes ielūdz uz sarunu vakaru vieglā, neformālā gaisotnē ar mūzikas un spēles elementiem. Abiem brāļiem kopā Jaunajā 2024. gadā paliek apaļi 100 un tas ir atzīmēšanas vērts.
Buy ticketRead more
10. Mar
16:00, Sunday
KĀ MAN LAIKU APVALDĪT? Ingus Ulmanis. 60 gadu jubilejas koncerts
Koncerta nosaukumam Ingus izvēlējies rindiņu no dziesmas "Kā man laiku apvaldīt" (viņš ir arī dziesmas teksta un mūzikas autors): "Koncertos piedalīšos es un grupa "Lādezers", taču tajos skanēs arī dziesmas no citiem muzikālajiem projektiem."
Buy ticketRead more
16. Mar
18:00, Saturday
Padomju džinsi 3.,4.un 5.sērija. Vēsturiska drāma
Daudzsēriju filmas "Padomju džinsi" 3.,4. un 5. sērija.
All tickets sold!
17. Mar
16:00, Sunday
KRUSTACEĻA VĪZIJAS. GAISMA. Riharda Dubra cikla pirmatskaņojums. Pianists Reinis Zariņš.
Riharda Dubras klavierdarbu cikls “Krustaceļa vīzijas. Gaisma” ir monumentāls un reizē dziļi personisks vēstījums par Kristus Krusta ceļu, vienlaikus gan iespaidīgs koncertskaņdarbs, gan neaizmirstams garīgs svētceļojums.
All tickets sold!
17. Mar
17:00, Sunday