Franču džeza kvintets "PAPANOSH"

23. aprīlī plkst. 16.00 Latgales vēstniecība GORS Mazajā zālē izskanēs enerģiskā Francijas džeza kvinteta PAPANOSH jaunais albums “A Very Big Lunch”.

PAPANOSH ir jauns kvintets, kura daudzpusīgais skanējums aptver džezu, folkmūziku, improvizāciju, kā arī eksperimentālo mūziku. Viņu jaunais albums “A Very Big Lunch” radīts, iedvesmojoties no Džima Harisona (1937 - 2016), amerikāņu rakstnieka, kurš vislabāk pazīstams ar romānu “Legends of the Fall”. Harisona dzīvespriecīgie stāsti, vide un tēli iedvesmojusi grupu PAPANOSH radīt jaunas skaņas.

Pieci PAPANOSH dalībnieki ir daļa no Ruānā rezidējošā kolektīva Les Vibrants Défricheurs. Koncertā piedalās Sébastien Palis (klavieres, kompozīcija), Raphaël Quenehen (saksafons), Quentin Ghomari (trompete), Thibault Cellier (kontrabass) and Jérémie Piazza (bungas). Katrs no šīs apvienības mūziķiem patstāvīgi ir sadarbojies ar daudziem Francijā un ārvalstīs pazīstamiem māksliniekiem, tostarp Marku Ribotu, Maiku Rīdu, Teo Sekaldi un Ārčija Šepa Attikas blūza orķestri.

Koncertu atbalsta Francijas institūts Latvijā.

Biļetes uz koncertu pieejamas GORS un Biļešu Paradīze kasēs gan klātienē, gan internetā. GORS Vēstnieku programmas biedriem un ISIC kartes īpašniekiem – 10 % atlaide uz koncertzāles organizētajiem notikumiem.

Aktuālajai informācijai par koncertu ciklu norises laikiem un citai informācijai var sekot līdzi www.latgalesgors.lv, kā arī @latgalesgors platformās Facebook un Instagram.