Laimas namiņš

Vienpadsmito gadu pēc kārtas, durvis ver Laimas labdarības namiņš, aicinot arī šogad sagādāt prieku 1500 bērniem no 7 novadiem un 2 pilsētām, sarūpējot bērnu gaidītās Ziemassvētku dāvanas. Šogad namiņš iemājojies arī pie mums, Latgales vēstniecībā GORS.

“Desmit pastāvēšanas gadu laikā Laimas labdarības namiņš palīdzējis piepildīt 10 720 bērnu ticību Ziemasvētku brīnumam. Labdarības iniciatīvai ieejot otrajā desmitgadē, ir milzīgs gandarījums, ka tā saglabā aktualitāti pāri laikam: iemīļots klātienes namiņš akcijas iesākumā un virtuāls – pandēmijas posmā, pielāgojies tā brīža apstākļiem. Šogad tas spēris soli uz priekšu ar līdz šim nepieredzētu notikumu – pirmoreiz durvis vērs Laimas labdarības namiņa vēstniecības, kas vēstīs par šo sirsnīgo projektu trīs dažādās vietās visā Latvijā: Liepājā, Cēsīs un Rēzeknē. Esam patiecīgi ikvienam – gan dāvinātājiem, kuri šo gadu laikā atsaukušies Laimas labadarības namiņa iniciatīvai, gan sociālajiem darbiniekiem, kuri palīdzējuši, apzinot un uzrunājot dažādu sociālo statusu ģimenes, gan mūsu komandai, kas strādājusi pie projekta realizācijas,” stāsta “Orkla Latvija” valdes priekššēdētājs Toms Didrihsons.

Šogad Laimas labdarības namiņš ļaus piepildīt ne tikai Latvijas, bet arī daļas, šeit dzīvojošo, Ukrainas bērnu sapņus.

Laimas labdarības namiņš darbosies no 14. novembra līdz 18. decembrim, un ikviens atbalstītājs aicināts apmeklēt projekta mājas lapu www.laimasnamins.lv, kā arī Laimas labdarības namiņa vēstniecības klātienē: Liepājā (Liepājas teātrī), Cēsīs (Vidzemes  koncertzālē “Cēsis”) un Rēzeknē (Latgales vēstniecībā “Gors”) – gan virtuāli, gan klātienē būs iespēja iepazīties ar bērnu gatavotajām kartītēm un vēlmēm, izvēlēties, kuru no tām piepildīt. Kad kartīte izvēlēta un dāvana sarūpēta, aicinām aizpildīt pieteikuma formu projekta mājas lapā un ikviens dāvanu varēs nodot tuvākajā “DPD” paku skapī vai lielākas dāvanas nosūtīt ar “DPD” kurjeru bez maksas.