Ekskursiju un koncertu apmeklētājiem

Ekskursiju apmeklētājiem Jumta terases apmeklējums ir viens no ekskursijas pieturpunktiem (sliktu laikapstākļu gadījumā (īpaši ziemā) terase var netikt iekļauta ekskursijas maršrutā). Ekskursijas ilgums ir 1 stunda.

Ekskursija gida pavadībā maksā 2,00 € vienai personai, ja grupā ir mazāk par desmit cilvēkiem – 20,00 €. Skolēniem, studentiem, senioriem, pirmās un otrās grupas invalīdiem maksa par ekskursiju ir 1,50 € no katra. Viesošanos lūdzam pieteikt vismaz vienu dienu iepriekš pa tālruni +371 64633303. Ekskursijas uz svētdienu jāpiesaka vēlākais piektdien.

No 1. jūlija līdz 31. augustam sestdienās plkst. 12.00 ir iespēja piedalīties ekskursijās bez iepriekšējas pieteikšanās (biļetes iespējams iegādāties gan GORS, gan BiļešuParadízes kasēs un internetveikalā).

Latgales vēstniecības GORS pasākumu/koncertu apmeklētājiem no 1. maija līdz 1. oktobrim pusstundu pirms un pēc pasākuma, kā arī starpbrīdī iespējams apskatīt Jumta terasi un skatu uz Rēzekni bez papildu maksas. Sliktu laikapstākļu gadījumā Jumta terase pirms/pēc pasākuma var būt slēgta.