Pasākums tiks pārcelts. ZILAIS TRAKTORS. Muzikālā izrāde bērniem

В связи с продлением в Латвии режима чрезвычайного положения и запрета на проведение мероприятий более 25 человек, а так же закрытые границы с РФ, спектакль для детей «Синий трактор», который планировался на 14 мая, будет перенесен. 

О новой дате мы сообщим после 9 июня. Все купленные билеты будут действительны на новую дату.

 

ZILAIS TRAKTORS

Visiem bērniem patīk "Zilais traktors" ("Синий трактор"). Tagad to varēs satikt arī uz skatuves - lielās lelles, jautras dziesmas, sirsnīgi joki, kurus izbaudīs ne tikai vismazākie bērni, bet arī pieaugušie.

Galvenais varonis, Zilais traktors, dodas pastaigā, taču apmaldās. Tāpēc viņa jaunie draugi - Profesors, meitene Maša un zēns Petja - dodas piedzīvojumiem pilnos meklējumos.

Šajā pasakā nav ļauno tēlu - bērni dejos, smiesies un priecāsies par pozitīvo piedzīvojumu. Katrā numurā ir paredzēti interaktīvi elementi, kas mazajam skatītājam ļaus izkustēties, atrodoties turpat, savā sēdvietā. Stāsta pamatā ir vienkāršs un pat vismazākajiem skatītājiem saprotams sižets, ko papildina muzikālās spēles. 

Oficiāla šova mājaslapa - www.s-traktorshow.ru

Pasākums ieteicams no divu gadu vecuma. Izrādes valoda - krievu.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

21. Дек 202018:00, понедельник
Стоимость билета
6.00 €
7.00 €
8.00 €
17.00 €
Предполагаемая продолжительность1 h
МестоположениеLielā zāle
OрганизаторBALTIJAS RITMI, SIA
Log in or Register to purchase tickets online!
Pasākums ieteicams bērniem no 2 gadu vecuma. Bērniem līdz 5 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas. Lūdzam, ņemt vērā, ka bērni līdz 7 gadu vecumam nedrīkst tikt atstāti pasākumā bez vecāku vai pavadošās personas uzraudzības.