GORS atsāk darbu klātienē

Neskatoties uz laiku, kuru bijām aicināti pavadīt, ievērojot mājsēdi un ierobežojot māksliniecisko darbību, no pirmdienas, 15. novembra, esam priecīgi apmeklētājus atkal aicināt uz izmeklētiem notikumiem, aizraujošiem kino seansiem un gardu maltīti kafejnīcā ZĪDS klātienē!

GORS Informācijas centra-kases darbalaiks darba dienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00, brīvdienās no plkst.12.00 līdz plkst. 16.00. Attālināti sazināties iespējams pa tālr. 64633303 vai rakstot uz koncertzale [at] rezekne.lv .
 

Kafejnīca ZĪDS gaidīs gardēžus klātienē katru dienu no plkst. 12.00 līdz plkst. 21.00. Ir iespēja saņemt ēdienus un dzērienus līdzņemšanai un ar piegādi, sazinoties ar kafejnīcu pa tālr. 28080700.

Vēl līdz 15. novembrim vari pasūtīt 18. novembrim īpaši radīto piedāvājumu "Valsts svētku pusdienas mājās", izvēloties vienu no trīs komplektu izmēriem un svētku pusdienās baudīt kafejnīcas ZĪDS garšas! 

Iepazīties ar ēdienkarti var šeit: https://qrco.de/kafejnicazids . Kā arī seko kafejnīcai ZĪDS arī sociālajos tīklos: Facebook un Instagram!

Ņemot vērā, ka mājsēdes laikā nebija iespējams apskatīt Annas Grinčukas un Valda Baškirova darbu izstādi “Linogriezums” Mākslas galerijā  klātienē, izstādes apskates laiks ir pagarināts līdz 6. decembrim. Mākslas galerijas darba laiks no plkst. 12.00 līdz plkst. 21.00.
 

Kino valsts svētku nedēļā un ne tikai

Latgales vēstniecība GORS valsts svētku nedēļā ir sagādājusi arī īpašu dāvanu kino mīļiem – četras latviešu filmas bez ieejas maksas!

Sākot no pirmdienas, 15. novembra, GORS Informācijas centrā-kasē katrai personai ir iespējams izņemt divas caurlaides uz katru no piedāvātajām bezmaksas filmām. Caurlaide nepieciešama apmeklētāju sēdvietu personalizācijas nolūkos. Ieeja uz šiem bezmaksas kino seansiem personām tikai ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu!

Tāpat no kino repertuāra vari izvēlēties arī kādu no šī brīža skatītākajām filmām un animācijas filmām: daudzsēriju filma “Emīlija. Latvijas preses karaliene”, asa sižeta filma “Venoms. Būs slaktiņš”, animācijas filmas “D’artanvau un trīs musketsuņi” un “Amazones sirds”. Tuvākos seansus vari atrast šeit: https://www.latgalesgors.lv/lv/showtimes .

Notikumi klātienē – īpaši krāšņi

Par bagātīgu novembra noslēgumu parūpēsies Liepājas teātra viesizrādes “Mališ” un “Ragana”.  Pērkot biļetes uz abām teātra izrādēm - vienas biļetes cena 10 eiro. Īpašais piedāvājums darbojas, pērkot biļetes GORS kasē klātienē, Pils ielā 4. 

Savukārt starptautisku māksliniecisko elpu koncertzālē 4. decembrī ienesīs Sinfonietta Rīga un korejiešu izcelsmes amerikāniete Džī Džī koncertā “Bēthovens, Vasks un Auznieka koncerts elektriskajai ģitārai”.

Viens no gada pēdējā mēneša spilgtākajiem notikumiem būs Egila Siliņa, pasaulē pieprasītā basbaritona vāgnerista, 60 gadu jubileja, kad par godu tai, 11. decembrī, Latgales vēstniecībā GORS notiks koncerts “LNSO un Rahmaņinova “Aļeko””.

Pilnu notikumu repertuāru un informāciju par biļešu iegādi var atrast šeit: https://www.latgalesgors.lv/lv/notikumi .

Atlaides ISIC un ITIC karšu īpašniekiem

Turpmāk 10% - 30% atlaidi SIA "Austrumlatvijas koncertzāle" rīkoto pasākumu biļešu iegādei gan Latgales vēstniecības GORS, gan "Biļešu Paradīze" biļešu tirdzniecības kasēs varēs saņemt arī ISIC un ITIC karšu īpašnieki! Ja notikumu biļetes ar atlaidi vēlēsieties iegādāsieties kasēs, ir jāuzrāda derīga ISIC vai ITIC karte. 
Darbs “zaļajā režīmā”
  • Ieejas noteikumi uz notikumiem meklējami pie katra konkrētā notikuma apraksta mājaslapā www.latgalesgors.lv
  • Ieeja kino uz animācijas filmām norit “zaļajā režīmā ar bērniem”, kur bērnu pavadošajam vecākam ir ar sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un bērnam līdz 12 gadu vecumam ieeja bez sertifikāta, bērniem no 12 gadu vecuma nepieciešams vakcinācijas, pārslimošanas, testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīva skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Ieeja kino uz visām filmām, kuras nav animācijas filmas, tikai ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.
  • Mākslas galeriju iespējams apskatīt personām, uzrādot vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.
  • Ieeja kafejnīcā ZĪDS pieaugušajiem tiks nodrošināta tikai ar sadarbspējīgu COVID- 19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Ņemot līdzi bērnus, bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez sertifikāta, bērniem no 12 gadu vecuma nepieciešams vakcinācijas, pārslimošanas, testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīva skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. 
 
Visiem apmeklētājiem, izņemot bērnus līdz 7 gadiem, nepieciešams lietot mutes un  deguna aizsegus. Atgādinām, ka līdzi jāņem arī personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte.
 

GORĀ esam parūpējušies par epidemioloģiski drošu vidi – telpu ventilācijas atbilstību normatīvo aktu prasībām, dezinficētām virsmām un roku dezinfekcijas līdzekļu pieejamību vestibilos. Lai mūsu rūpes neizrādītos veltas, lūdzam ar sapratni izturēties pret mutes un deguna aizsegu lietošanu koncertzāles telpās. Neaizmirsīsim par sertifikāta un pases vai ID kartes ņemšanu līdzi uz notikumu, jo tikai tā varam Jūs identificēt! Lai arī mūsu biļešu kontrolieriem, tāpat kā Jums, sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu pārbaude ir papildus pienākums, taču tikai tādējādi mēs visi varam būt droši par visdārgāko – veselību!

Aicinām sekot līdzi turpmākajai informācijai Latgales vēstniecības GORS sociālo tīklu kontos Facebook un Instagram, kā arī mājaslapā http://www.latgalesgors.lv/!