Informācija par darbalaiku un iespējām

Ieviešot stingrākus drošības pasākumus no 21. oktobra līdz 15. novembrim, Latgales vēstniecībā GORS nenotiks klātienes kultūras notikumi, taču kafejnīca “ZĪDS” nodrošinās ēdienu, dzērienu līdzņemšanu un GORS Informācijas centrs-kase darbu veiks attālināti vai apkalpos klientus pēc iepriekšēja pieraksta.

Kafejnīca ZĪDS turpinās darbu, nodrošinot klientiem ēdienu iegādi līdzņemšanai vai ar piegādi. Kafejnīca pasūtījumus pieņems katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 19.00 pa tālruni 28080700. Klientiem pasūtījumi būs jāizņem līdz plkst. 20.00. Ar kafejnīcas ēdienkarti iespējams iepazīties šeit: https://www.latgalesgors.lv/lv/edienkarte

GORS Informācijas centrs-kase klientus apkalpos pēc iepriekšēja pieraksta, klientam piesakoties pa tālr. 64633303 vai rakstot uz koncertzale [at] rezekne.lv. Lai taupītu klientu laiku, kastē pie galvenās ieejas būs iespējams atstāt iegādāto biļešu atgriešanas iesniegumus. Informācijas centra-kases darbalaiks darba dienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00, brīvdienās no plkst.12.00 līdz plkst. 16.00.

Lai arī Annas Grinčukas un Valda Baškirova darbu izstādi “Linogriezums” Mākslas galerijā nebūs iespējams apskatīt klātienē, aicinām to skatīt neierastā formātā – fotogrāfijās GORS sociālajos tīklos Facebook un Instagram!

Klienti, kuri līdz š.g. 15. jūnijam ir iegādājušies biļetes uz kādu no notikumiem, taču nav paspējuši vai varējuši saņemt vakcīnu, nav pārslimojuši Covid-19 vai pirms pasākuma laboratoriski veiktā Covid-19 testa rezultāts izrādījies pozitīvs, un līdz ar to nevar saņemt attiecīgo pakalpojumu, līdz š.g. 30. oktobrim var iesniegt iesniegumu par iegādāto biļešu naudas atmaksu.

Lūdzam pievērst uzmanību atjaunotajām pasākumu norises izmaiņām:

Novembris:

  • 04.11.21. Aurēlijas Šimkus un Rēzeknes kamerorķestra koncerts “Reinas zemes iedvesmotie” ir atcelts;
  • 06.11.21. Rokopera “Mauglis” ir atcelta;
  • 07.11.21. Koncertprogramma “Trīs Raimondi” ir atcelta;
  • 13.11.21. Koncerprogramma “Pieskarties II” ir pārcelta uz 28. novembri;
  • 14.11.21. Latgaliešu mūzikas koncerts “Celīs, bruoļ!” – pasākums tiks pārcelts, informācija sekos;
  • 16. un 23.11.21. Drāmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” seansi notiks;
  • 27.11.21. Mūzikls “Zvaigznes bērns” ir pārcelts uz 2022. gada 5. februāri.

Decembri sāksim ar Sinfonietta Rīga un Dži Dži koncertu “Bēthovens, Vasks un Auznieka koncerts elektriskajai ģitārai”, kā programmas intrigu piesakot Ņujorkā dzīvojošā Krista Auznieka koncertu elektriskajai ģitārai un orķestrim, kur ģitāras koncerta pirmatskaņojumā solo uzticēts korejiešu izcelsmes amerikānietei Dži Dži, kura latviešu komponista mūziku spēlējusi arī Linkolna centrā Ņujorkā.

Informējam, ka interneta vietnē “Biļešu Paradīze” veiktajiem pirkumiem uz augstākminētajiem atceltajiem notikumiem, naudas atmaksa ir automātiska, kasēs pirktās biļetes var atgriezt jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē, taču informējam, ka tās varētu strādāt ierobežotā režīmā. GORS biļešu sistēmā vai kasē iegādātās biļetes iespējams atgriezt, iepriekš veicot apmeklējuma pieteikšanu pa tālr. 64633303 vai rakstot uz koncertzale [at] rezekne.lv

Aicinām sekot līdzi turpmākajai informācijai Latgales vēstniecības GORS sociālo tīklu kontos Facebook un Instagram, kā arī mājaslapā www.latgalesgors.lv!