Atcelts! ATKAL, ATKAL IR DEBESIS PUŠU. Māra Čaklā 80. jubilejas koncerts

Pasākums ir atcelts! 

Nauda par internetā iegādātajām biļetēm tiek atgriezta automātiski. "Biļešu Paradīze" kasēs iegādātās biļetes var atgriezt jebkurā "Biļešu Paradīze" kasē, vai ar iepriekšēju pierakstu, zvanot uz tālruni 64633303 vai rakstot uz koncertzale [at] rezekne [dot] lv, ir iespējams atgriezt GORS kasē.

ATKAL, ATKAL IR DEBESIS PUŠU

“Atkal, atkal ir debesis pušu”, tā iesākas slavenās izrādes “Lilioms” fināla dziesma, kurai tekstu tālajā 1971. gadā uzrakstīja dzejnieks Māris Čaklais, bet mūziku sakomponēja Imants Kalniņš. Dzejnieka ciešā mijiedarbība ar šo komponistu radījusi izcilas un latviešu kultūrā paliekošas vērtības: “Lilioma” dziesma kļuvusi ka sava veida kultūras himnu, kuru Latvijas kopkoris izpilda katros Dziesmu un deju svētkos. Dziesmas no filmas “Četri balti krekli” sava laicīgā teksta un melodiskuma dēļ joprojām ir aktuālas latviešu mūzikas repertuārā.

Šogad dzejnieks svinētu 80. dzimšanas dienu. Tapēc, par godu izcilā dzejnieka lielajai jubilejai, visā Latvijā izskanēs koncerti “Atkal, atkal ir debesis pušu”.

Māra Čaklā dzeju izcilā komponista Imanta Kalniņa un Ērika Ķiģeļa ieaustajā mūzikā izdziedās Marts Kristiāns Kalniņš, Olga Rajecka, Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Mūziķu pavadošais sastāvs – Jānis Kalniņš, Jānis Miltiņš, Jānis Rubenis, Gidons Grinbergs un koncerta muzikālais vadītājs Emīls Zilberts, kā arī samtainās balss īpašnieks, aktieris Mārtiņš Vilsons, kurš koncerta apmeklētājiem ļaus aizplūst Māra Čaklā liriskajā dzejas pasaulē.

Koncertā izskanēs zināmas un tautā iemīļotas dziesmas “Viņi dejoja vienu vasaru”, “Pomerančo vainadziņš”, Saldus saule”, “Akāciju palags”, “Pilsētā, kura piedzimst vējš” , “Es esmu bagāts” u.c.

Koncerts 2 daļās.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

07. Мая 2021 19:00, пятница

Стоимость билета
12,00 €15,00 €18,00 €20,00 €25,00 €

Event date and time

Предполагаемая продолжительность1 h 30 min
МестоположениеLielā zāle
OрганизаторLatvijai, biedrība

Bērniem līdz 7 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas.

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.