ZILAIS TRAKTORS. Muzikālā izrāde bērniem

Rūpējoties par sabiedrības veselību un pildot valdības lēmumu, no 13. marta līdz š. g. 14. aprīlim tāpat kā citur Latvijā tiek pārtraukta pasākumu norise Latgales vēstniecībā GORS. Šajā laikā plānotie pasākumi, cik iespējams, tiks pārcelti uz vēlāku laiku. Iegādātās biļetes lūdzam saglabāt – tās būs derīgas arī pasākumu jaunajos norises datumos! Visi pārcelto pasākumu datumi tiks izziņoti tiklīdz būs iespējams.
 
Ņemot vērā Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) ziņojumu, precizējam informāciju par situāciju ar biļetēm uz pasākumiem kas tiek pārcelti/atcelti līdz 14. aprīlim vīrusa "Covid-19" un ārkārtējās situācijas izziņošanas dēļ:
- ja pasākums atcelts, naudu par biļetēm pircējs var saņemt atpakaļ vai organizators var piedāvāt apmeklēt citu līdzvērtīgu pasākumu;
- ja pasākums pārcelts uz vēlāku datumu, nopirktās biļetes ir derīgas - tās nav nepieciešams apmainīt, un nauda par biļetēm netiek atgriezta.
 
 
Biļešu rezervācijas Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēma tiks pagarinātas.

Latgales vēstniecības GORS dāvanu kartes, kuru termiņš ir 2020. gada martā un aprīlī, tiks pagarinātas izmantošanai līdz 1. maijam.

Lūdzam būt pacietīgiem un sekot līdzi aktuālajām ziņām.

 

Visiem bērniem patīk "Zilais traktors" ("Синий трактор"). Tagad to varēs satikt arī uz skatuves - lielās lelles, jautras dziesmas, sirsnīgi joki, kurus izbaudīs ne tikai vismazākie bērni, bet arī pieaugušie.

Galvenais varonis, Zilais traktors, dodas pastaigā, taču apmaldās. Tāpēc viņa jaunie draugi - Profesors, meitene Maša un zēns Petja - dodas piedzīvojumiem pilnos meklējumos.

Šajā pasakā nav ļauno tēlu - bērni dejos, smiesies un priecāsies par pozitīvo piedzīvojumu. Katrā numurā ir paredzēti interaktīvi elementi, kas mazajam skatītājam ļaus izkustēties, atrodoties turpat, savā sēdvietā. Stāsta pamatā ir vienkāršs un pat vismazākajiem skatītājiem saprotams sižets, ko papildina muzikālās spēles. 

Oficiāla šova mājaslapa - www.s-traktorshow.ru

Pasākums ieteicams no divu gadu vecuma. Izrādes valoda - krievu.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

14. Мая 202018:00, четверг
Стоимость билета
6.00 €
7.00 €
8.00 €
17.00 €
Предполагаемая продолжительность1 h
МестоположениеLielā zāle
OрганизаторBALTIJAS RITMI, SIA
Log in or Register to purchase tickets online!
Pasākums ieteicams bērniem no 2 gadu vecuma. Bērniem līdz 5 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas. Lūdzam, ņemt vērā, ka bērni līdz 7 gadu vecumam nedrīkst tikt atstāti pasākumā bez vecāku vai pavadošās personas uzraudzības.