A VERY BIG LUNCH. Franču džeza kvintets PAPANOSH

Papanosh ir jauns kvintets, kura daudzpusīgais skanējums aptver džezu, folkmūziku, improvizāciju, kā arī eksperimentālo mūziku. Viņu jaunais albums A Very Big Lunch radīts, iedvesmojoties no Džima Harisona (1937-2016), amerikāņu rakstnieka, kurš vislabāk pazīstams ar romānu “Legends of the Fall”. Harisona dzīvespriecīgie stāsti, vide un tēli iedvesmojusi grupu Papanosh radīt jaunas skaņas.

Pieci Papanosh dalībnieki ir daļa no Ruānā rezidējošā kolektīva Les Vibrants Défricheurs. Katrs no šīs apvienības mūziķiem patstāvīgi ir sadarbojies ar daudziem Francijā un ārvalstīs pazīstamiem māksliniekiem, tostarp Marku Ribotu, Maiku Rīdu, Teo Sekaldi un Ārčija Šepa Attikas blūza orķestri.
 
Koncertu atbalsta Francijas institūts Latvijā.
Gors vēstnieka kartes īpašniekiem

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas. Tāpat 10 % atlaide biļešu iegādei GORS vai "Biļešu Paradīze" kasēs klātienē, uzrādot derīgu ISIC vai ITIC karti.

Noderīga informācija

 

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv

23. Apr 2023

16:00, svētdiena
Paredzamais ilgums1 h 30 min
Norises vietaMazā zāle
Organizētājs: Austrumlatvijas koncertzāle, SIA

Biļetes cena

10.00 €
12.00 €