VĒJŠ VĪTOLOS. MUZIKĀLA IZRĀDE BĒRNIEM. LNSO VASARNĪCA 2018

Bērnu muzikālās izrādes “Vējš vītolos” pamatā ir Keneta Greiema pazīstamais darbs, kurā galvenie varoņi ir mājmīlīgs Kurmis, laiskas ūdensdzīves piekritējs Žurks, izlutināts lielbagātnieks Krupis un apgarots vientuļnieks Āpsis. Mūziku komponējis “Spēlmaņu nakts” balvas ieguvējs, Nacionālā teātra, Leļļu teātra un Valmieras drāmas teātra izrāžu mūzikas autors, grupu “Gaujarts” un “Manta” iedvesmotājs Edgars Mākens. Izrādes režisors ir Leļļu teātra mākslinieciskais vadītājs Ģirts Šolis. Izrādē piedalās aktieri Mārtiņš Brūveris un Valdis Vanags. Scenogrāfs – Reinis Pētersons. Izrādes dalībnieks ir arī “LNSO vītolansamblis” Gunta Kuzmas vadībā.

LNSO VASARNĪCA 2018

Par tradīciju kļuvušais klasiskās mūzikas festivāls ģimenei un draugiem notiek ceturto vasaru pēc kārtas. Šogad tas mainīs norises vietu un no 24. līdz 26. augustam notiks Latgales vēstniecībā GORS. “LNSO vasarnīca” piedāvās daudzveidīgu, krāsainu programmu divos lielos vakara koncertos ar četru ģēniju mūziku, divās muzikālās izrādēs bērniem un pusaudžiem, kā arī darbnīcās un spēlēs.

LNSO direktore Indra Lūkina stāsta: “Festivāla sākotnējā ideja vienmēr bijusi doties ārpus galvaspilsētas un būt tuvāk klausītājiem jebkurā Latvijas koncertzālē. Iepriekšējos trīs gadus “LNSO vasarnīca” notika Cēsīs, bet šogad dodamies uz pašu Latgales sirdi – Rēzekni. Vēlamies sniegt spilgtu klasiskās mūzikas piedzīvojumu Latgales iedzīvotājiem, savukārt rīdziniekiem un citu novadu klausītājiem, iespēju iepazīt ne tikai šo izcilo Latgales akustisko pērli – Latgales vēstniecību GORS, bet arī ļauties citādākam vasaras noslēgumam Latgales piedzīvošanā “festivalā saimem i draugim”.

Pirms koncertiem, starpbrīžos un koncertu noslēgumā būs atvērta GORA “Jumta terase”, kur atspirdzināties un patīkami pavadīt laiku nesteidzīgās sarunās ar skatu uz vakarīgi elpojošo vasaras nogales Rēzekni.

 
Pasākums ieteicams bērniem no 4 gadu vecuma. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.
 
Bērniem līdz 7 gadu vecumam, kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas.
 
GORS kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem – 10 %
Rēzeknieša kartes īpašniekiem – 10 % (tikai kasēs)
Senioriem un skolēniem/studentiem – 10 %
ISIC/ITIC kartes īpašniekiem  – 20 %
Daudzbērnu ģimeņu kartes īpašniekiem – 30 %
RIMI atlaižu kartes īpašniekiem – 10 % (tikai kasēs)
Pērkot biļetes uz diviem koncertiem, lētākajai biļetei 30 % atlaide (tikai kasēs).
Festivāla abonements četriem koncertiem – 30,00 € (tikai kasēs).
 
Lūdzam ņemt vērā, ka iegādājoties biļeti ar atlaidi, pie ieejas pasākumā obligāti jāuzrāda attiecīgs tiesības uz atlaidi sniedzošs dokuments (pensionāra, studenta apliecība u.tml.). Atlaides nesummējas.
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.  
 
 
 
25. Aug 201816:00, sestdiena
Biļetes cena
8.00 €
Paredzamais ilgums50 min
Norises vietaMazā zāle
OrganizētājsSIA "Austrumlatvijas koncertzāle"; VSIA "Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris"
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Pasākums ieteicams bērniem no 4 gadu vecuma. Bērniem līdz 7 gadu vecumam, kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas. Bērniem un jauniešiem no 8 līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot) biļete ar atlaidi - cena 5,00 € (Īpašā cena). Pieaugušajiem - 8,00 €. Atlaides pieejamas, iegadājoties biļetes Latgales vēstniecības GORS un "Biļešu Paradīze" kasēs.