PIESKARTIES II. Anna Rancāne (dzeja), Ieva Saliete (klavesīns, klavicimbala)

Viena biļete, viens vakars GORĀ- divi notikumi! Iegādājoties biļeti uz šo koncertu, jūs iegūstat iespēju apmeklēt arī deju izrādi plkst 18.30 (Vairāk informācijas par notikumu: https://www.latgalesgors.lv/lv/labrys-dejas-viesizrade )
 

Koncertprogramma "Pieskarties" pirmo reizi izskanēja neklātienē pagājušā gada aprīlī. Ideja par kopīgu programmu ar Annu radās pašai Ievai, īstenojot vēlmi koncertu spēlēt kādam klausītājam arī klātienē brīdī, kad pasākumi ar skatītājiem nevarēja notikt. Šobrīd, kad pasākumi var notikt klātienē, mākslinieces tiksies ar klausītājiem 13. novembrī, ar jaunu programmu - "Pieskarties II". 

Koncertā klavesīniste Ieva Saliete izpildīs Stīva Reiha, Uģa Prauliņa un Edgara Cīruļa skaņdarbus, kā arī skanēs XV gs. mūzika klavicimbalai, kas mīsies ar dzejnieces Annas Rancānes latviskajām un latgaliskajām dzejas rindām. 

Uz šo koncertu tiekamies ar apmeklētājiem, kuri ir izslimojuši vai vakcinējušies!

Ienākšana koncertā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona (ieskaitot bērnus) ir:

  • Vakcinējusies pret Covid-19
  • Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.

Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. 

Bērnistaba, kamēr spēkā ierobežojumi, diemžēl nebūs pieejama. 
 

Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts,
 Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

13. Nov 202117:00, sestdiena
Paredzamais ilgums2 h 15 min
Norises vietaLielā zāle
Cena7.00 €
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA

Pasākuma veids: pārslimojušajiem un vakcinētajiem, ar maskām.

Biļete jāpērk katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.