PARALĒLAIS SLALOMS. Muzikālā ekspedīcija. LNSO VASARNĪCA

Radio NABA raidījuma “Bitīt matos” vadītājs Dambis un radio NABA raidījuma “Otrais sniegs” vadītājs Jēkabs Nīmanis satiekas informatīvi skaniskā priekšnesumā no klasikas līdz underground mūzikai.

Būs divas stundas plaša diapazona aizraujošas saspēles, kas skatāma arī Facebooktiešraidē.

Dambis jeb Raimonds Lagimovs ir līderis grupās “Inokentijs Mārpls” un “Amorālā psihoze”; aktīvs arī citās mākslas struktūrās – rīko koncertus un festivālus, vada izdevniecību HUBB, spēlē diskotēkas, zīmē, domā.

Jēkabs Nīmanis ir aktīvs klarnetists un komponists, īpaši pamanāms kā mūzikas autors ievērojamam daudzumam teātra izrāžu Latvijā, Krievijā un šur tur Eiropā. Sacerējis mūziku virknei animācijas filmu, dokumentālajam kino un īsfilmām. Veido instalācijas muzejiem un festivāliem. Interesējas par apkārtējās vides akustisko veselību. Arī uz kamermuzicēšanas skatuves nav nemanāms.

Dalība pasākumā bez maksas!

LNSO VASARNĪCA 2018

Par tradīciju kļuvušais klasiskās mūzikas festivāls ģimenei un draugiem notiek ceturto vasaru pēc kārtas. Šogad tas mainīs norises vietu un no 24. līdz 26. augustam notiks Latgales vēstniecībā GORS. “LNSO vasarnīca” piedāvās daudzveidīgu, krāsainu programmu divos lielos vakara koncertos ar četru ģēniju mūziku, divās muzikālās izrādēs bērniem un pusaudžiem, kā arī darbnīcās un spēlēs.

LNSO direktore Indra Lūkina stāsta: “Festivāla sākotnējā ideja vienmēr bijusi doties ārpus galvaspilsētas un būt tuvāk klausītājiem jebkurā Latvijas koncertzālē. Iepriekšējos trīs gadus “LNSO vasarnīca” notika Cēsīs, bet šogad dodamies uz pašu Latgales sirdi – Rēzekni. Vēlamies sniegt spilgtu klasiskās mūzikas piedzīvojumu Latgales iedzīvotājiem, savukārt rīdziniekiem un citu novadu klausītājiem, iespēju iepazīt ne tikai šo izcilo Latgales akustisko pērli – Latgales vēstniecību GORS, bet arī ļauties citādākam vasaras noslēgumam Latgales piedzīvošanā “festivalā saimem i draugim”.

Pirms koncertiem, starpbrīžos un koncertu noslēgumā būs atvērta GORA “Jumta terase”, kur atspirdzināties un patīkami pavadīt laiku nesteidzīgās sarunās ar skatu uz vakarīgi elpojošo vasaras nogales Rēzekni.

FESTIVĀLA NOTIKUMI:
24. augustā
 
25. augustā
 
26. augustā
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.  
 

25. Aug 2018 15:00, sestdiena
Paredzamais ilgums1 h
Norises vieta1.st. konferenču telpa
Biļetes cenaIeeja par brīvu
OrganizētājsSIA "Austrumlatvijas koncertzāle"; VSIA "Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris"