ЛЮБОВЬ БЕЗ РАЗМЕРА. Komēdija

Šobrīd kino tiekamies ar apmeklētājiem, kuri ir izslimojuši, vakcinējušies vai testēti!

Ienākšana kino ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:

  • Vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas "Vaxzevria" (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "Vaxzevria" otrās devas saņemšanas);
  • Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19;
  • Pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;
  • Pēdējo 6 stundu laikā ir veikusi Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs.

 Lai šovbiznesa pasaulē justos kā zivs ūdenī, ar balsi vien nepietiek. Lai mirdzētu uz skatuves, vajadzīga skaista figūra, neparasta āriene, plastiskums un harisma. Marija (Svetlana Hodčenkova) šovbiznesā nav jauniņā. Viņa ir talantīga fona dziedātāja, kopā ar grupu uzstājas  valsts populārākajos klubos. Satriecoši tērpi, skaistas kājas, brīnišķīga balss, talants – viņai dots viss, lai priecētu skatītājus. Lai izskats būtu ideāls, viņai trūkst tikai viena – lielu krūšu. Push up krūšturis nelīdz  – uz skatuves vajag 2D, bet labāk 3D izmēru.

Nolādētais trūkums Marijai maksā pārāk dārgi – viņa ir spiesta aiziet no iemīļotā darba, sagrūst sapnis par karjeru. Vienīgā iespēja atgriezties uz skatuves – krūšu palielināšana. Būtu jau labi, bet... atgriešanās uz skatuves maksā 500 000 rubļu! Marija atceras savus parādniekus, un viens no viņiem ir  senais labais draugs – producents Saša (Maksims Lagaškins). Viņš jau sen izšķiedis Marijas naudu pa labi un pa kreisi, tomēr ir iespēja to atgūt: Sašas tantei attālā kūrortā pieder restorāns. Ceļojums uz Elbrusu izvēršas īstā piedzīvojumā ar jautriem pārpratumiem un kuriozām situācijām. Marijas negaidītā tikšanās ar agrāko iemīļoto – ārstu Alekseju (Ivans Koļesņikovs) meitenei sajauc ne tikai kārtis, bet arī prātu. Palikt kūrortā? Aizmirst  karjeru, skatuvi, mūziku, savu mērķi un parādus? Ko izvēlēties? Vai ir iespējams saprast, ko sievietēm vajag? 

Filma krievu valodā ar latviešu valodas subtitriem.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
Ieeja koncertzālē tikai ar mutes un deguna aizsegu.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī  norises vietā;
- respektēsiet  organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

15. Jūn 202118:00, otrdiena
Biļetes cena
4.75 €
Paredzamais ilgums1 h 30 min
Norises vietaMazā zāle
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
RUS (subt.LV) 12+