IZZINI GORU ekskursijā

Turpinoties vasaras sezonai, no 7. jūlija līdz 25. augustam Latgales vēstniecība GORS atkal piedāvā iepazīt koncertzāles telpas un iespējas izzinošās sestdienu ekskursijās.

Latgales vēstniecību GORS izzinošas ekskursijas no 7. jūlija līdz 25. augustam iecerētas katru sestdienu pulksten 13.00. Ekskursijas maksa ir 2,00 €, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem 1,50 €. Biļetes ar samazinātu maksu var iegādāties tikai Latgales vēstniecības GORS kasē.

Piedalīties ekskursijā var, iegādājoties biļeti Latgales vēstniecības GORS kasē vai internetā latgalesgors.lv. Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs – gan biļetes nopērkot iepriekšpārdošanā, gan tieši pirms ekskursijas. Vietu skaits gan katrā ekskursijā ir ierobežots, tādēļ aicinām biļetes iegādāties laicīgi. Plašāka informācija par ekskursijām, zvanot 64633303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

Ekskursijas laikā, kura ilgst vienu stundu, tiek iepazīta Lielā zāle “Gors”, Mazā zāle “Zīdaste”, semināru zāles, Mēģinājumu zāle, Horeogrāfijas zāle, tāpat ir iespēja pabūt aizskatuves zonā un ielūkoties mākslinieku grimētavās. Apskates laikā interesentiem ir iespēja nokļūt arī uz Latgales vēstniecības GORS Jumta terases, baudot Rēzeknes ainavu no skatu laukuma, bet ekskursijas noslēgumā ikviens tiek laipni aicināts aplūkot aktuālo izstādi pirmā stāva Mākslas galerijā.

Citā laikā ekskursijām Latgales vēstniecībā GORS var pieteikties, zvanot 64633303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv. Koncertzāles apskate iespējama visās nedēļas dienās, arī sestdien un svētdien. Stundu ilgās ekskursijas maksa individuālajiem apmeklētājiem vai grupām līdz 10 personām ir 20,00 € (skolēniem, studentiem, pensionāriem 15,00 €), bet grupām, kurās interesentu skaits ir 10 un vairāk – ekskursijas maksa ir 2,00 € personai (skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,50 €). Ikdienā Latgales vēstniecība GORS parasti atvērta apmeklētājiem no 11.00 līdz 22.00 un interesenti var apskatīt gan izstādi Mākslas galerijā, gan pirmā un otrā stāva publiskās zonas, paviesoties restorānā-kafejnīcā “Gords” vai nopirkt biļetes uz pasākumiem un suvenīrus Informācijas centrā-kasē.

Ekskursiju biļetēm netiek piemērotas GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībnieku atlaides. 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.  

25. Aug 201813:00, sestdiena
Paredzamais ilgums1 h
Norises vieta1.st. foajē
Cena2.00 €
OrganizētājsSIA "Austrumlatvijas koncertzāle"
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!