DZIED(in)ĀŠANA. Diriģentes Andas Lipskas jubilejas koncertuzvedums

Jau teju 40 gadus kordiriģente Anda Lipska strādā savā profesijā. Dzied. Un iedrošina dziedāt citiem.

Ja kāds ierosina, uzsāk un mēs dziedam līdzi, sanāk dziedāšana vai varbūt dziedināšana?  No raudāšanas aicinājuma sanāk raudināšana, no dejošanas aicinājuma - dancināšana. Un pat smīdināšana sanāk.  Vai dziesma var dziedināt? Atnāciet, un mēs to pētīsim kopā! Dziedot. Kā citādi dziesmu varētu pētīt tauta, kas dziedot dzimst, dziedot aug un dziedot mūžu nodzīvo?
 
Koncertuzveduma radošā komanda:
režisore, scenārija autore – Marika Čerņavska
diriģente – Anda Lipska
telpa un tērpi – Ināra Apele
horeogrāfe – Inga Žirgule
instrumentālā grupa Eināra Lipska vadībā
 
Koncertuzvedumā piedalās:
perkusioniste un komponiste Vija Moore
MIKC Latgales Mūzikas un mākslas vidusskolas bērnu kori, jauniešu kori” un etnomūziķes
Rēzeknes valstspilsētas sieviešu koris “Medicus”
Rēzeknes novada jauktais koris “Ezerzeme”
Noderīga informācija

 

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv

27. Apr 2024

17:00, sestdiena
Paredzamais ilgums1 h 10 min
Norises vietaLielā zāle
Organizētājs: Austrumlatvijas koncertzāle, SIA

Biļetes cena

Visas biļetes izpārdotas!