DZI stundas Latvijas svētkos

Latgales vēstniecība GORS kultūras draugus Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadadienā sveic, dodot iespēju biļetes uz Latgales vēstniecības GORS rīkotajiem pasākumiem iegādāties par draudzīgām cenām. Biļetes ar 20, 30, 40 un 50 procentu atlaidi varēs iegādāties 18. novembrī no plkst. 12 līdz 14 "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā, tai skaitā Latgales vēstniecības GORS kasē, kā arī interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Aicinām ielūkoties draudzīgajā piedāvājumā!

Grupas DDT (Krievija) koncerts. Trešdiena, 27. novembris 19:00 Lielā zāle
Biļetes: Ls 20 (28,46 eiro), Ls 30 (42,69 eiro), Ls 35 (49,80 eiro) ar 20% atlaidi
Koncerts divās daļās, pasākuma ilgums 2 stundas 20 minūtes
Latgales vēstniecībā GORS ar koncertprogrammu "Soļnik" viesosies viena no Krievijas slavenākajām rokgrupām "DDT". Koncertprogramma "Soļnik" tapusi pirms diviem gadiem. Koncertējot programma mainījusies, apaugot ar jaunām detaļām un muzikālām improvizācijām, dziesmām un dzeju. Šobrīd programmas formāts vairāk līdzinās audio teātrim - tas nav vienkāršs dziesmu salikums, bet gan harmonisks dzīva teksta un mūzikas savienojums.

Jānis Ivanovs. Koncertuzvedums ATLANTĪDA. Sestdiena, 30. novembris 18:00 Lielā zāle
Biļetes: Ls 3 (4,27 eiro), Ls 4 (5,69 eiro) ar 50% atlaidi
Koncerts divās daļās, pasākuma ilgums 2 stundas
Atzīmējot 4. simfonijas pirmatskaņojuma 70 gada dienu, režisors Uģis Brikmanis sadarbībā ar diriģentu Mārtiņu Bergu veido ambiciozu projektu - Jāņa Ivanova klaviermūzikas un "Atlantīda" koncertuzvedumu. Tā atskaņojumā piedalīsies apvienotais simfoniskais orķestris 64 mūziķu sastāvā un koris. Datorgrafiski apstrādātas ūdens projekcijas vizuāli tonēs orķestra skanējumu, koncerta laikā skatītāji varēs izjust ūdens klātbūtni, tā ritmiku, dinamiku un pulsāciju.

Mūsdienu dejas izrāde PĪTERA PENA PIEDZĪVOJUMI. Trešdiena, 4. decembris 18:00 Lielā zāle
Biļetes: Ls 2 (2,85 eiro) ar 50% atlaidi
Izrāde vienā daļā, pasākuma ilgums 1 stunda
Mūsdienu dejas izrādi visai ģimenei "Pītera Pena piedzīvojumi" izpilda deju studijas "Stoptime" dejotāji no Rēzeknes un Daugavpils. Dejas izrāde vēsta par Pītera Pena piedzīvojumiem Neverlendas valstībā, un izrāde tapusi pēc Nika Villinga seriāla "Neverland" motīviem.

Izrāde NACIONĀLAIS ATTĪSTĪBAS PLĀNS. Piektdiena, 6. decembris 19:00 Mazā zāle
Biļetes: Ls 2 (2,85 eiro) ar 40% atlaidi
Izrāde vienā cēlienā, pasākuma ilgums 1 stunda
Izrādes radošā komanda: Jānis Balodis (dramaturģija, izpildījums), Valters Sīlis (režija), Uģis Bērziņš (scenogrāfija). "Nacionālais attīstības plāns" ir izrāde par 68 lapas garu dokumentu, kuru īstenojot, Latvijas iedzīvotāji pēc septiņiem gadiem būs divreiz turīgāki, izglītotāki un laimīgāki.

Koncerts bērniem LeNeSons ZIEMASSVĒTKOS. Ceturtdiena, 12. decembris 13:00 Lielā zāle
Biļetes: Ls 2 (2,85 eiro) ar 40% atlaidi (klēpī sēdošiem bērniem ieeja bez maksas)
Koncerts divās daļās, pasākuma ilgums 2 stundas
LeNeSOns ir puisēns - jautrs, zinātkārs, muzikāls un jau kādu laiku ļoti labs draugs Latvijas Nacionālajam simfoniskajam orķestrim (LNSO). Ziemassvētku gaidīšanas laikā LeNeSOns kopā ar LNSO un kori klausītājus priecēs ar ļoti skaistu koncertprogrammu "LeNeSOna Ziemassvētki", kurā tiks atskaņotas skaistākās Ziemassvētku melodijas.

Koncertprogramma bērniem MAŠA UN LĀCIS (Maskava). Piektdiena, 13. decembris 19:00 Lielā zāle
Biļetes: Ls 5 (7,11 eiro), Ls 7 (9,96 eiro), Ls 10 (14,23 eiro) ar 20% atlaidi (klēpī sēdošiem bērniem ieeja bez maksas)
Pasākuma ilgums 1 stunda
Iemīļotie multfilmiņas varoņi kopā ar dažādiem citiem pasaku tēliem satiksies uz vienas skatuves, lai līksmi un jautri sagaidītu gada priecīgākos svētkos. "Maša un Lācis" – tas ir aizraujošs lielo leļļu šovs!

Pianistes AURĒLIJAS ŠIMKUS koncerts. Otrdiena, 17.decembris 18:00 Mazā zāle
Biļetes: Ls 3 (4,27 eiro) ar 20% atlaidi
Koncerts vienā daļā, pasākuma ilgums 1 stunda
Jaunā un talantīgā pianiste klavierspēli sākusi apgūt četru gadu vecumā, bet plašākas auditorijas priekšā viņa debitēja 11 gadu vecumā Latvijas deviņdesmitgadei veltītajā koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī, kur uzstājās arī viņas brālis Vestards Šimkus, Elīna Garanča, Gidons Krēmers un citi izcili Latvijas mūziķi. Koncertā skanēs Ludviga van Bēthovena, Ferenca Lista un Roberta Šūmaņa skaņdarbi.

Koncertprogramma MĀTES TERĒZES LŪGŠANA. Piektdiena, 20. decembris 18:00 Lielā zāle
Biļetes: Ls 5 (7,11 eiro); Ls 7 (9,96 eiro) ar 30% atlaidi
Koncerts vienā daļā, pasākuma ilgums 1 stunda 10 minūtes
Koncertuzvedumā "Mātes Terēzes lūgšana" piedalās Latvijas Radio koris, kamerorķestris "Sinfonietta Rīga" diriģenta Sigvarda Kļavas vadībā un Rīgas Doma kora skolas solisti. Programmā - Pētera Vaska, Arvo Pērta, Ērika Ešenvalda, Andreja Selicka un Riharda Dubras mūzika.

Latvijas Radio bigbends un Raimonds PAULS. Svētdiena, 29. decembris 15:00 Lielā zāle
Biļetes: Ls 5 (7,11 eiro); Ls 7 (9,96 eiro); Ls 10 (14,23 eiro) ar 30% atlaidi
Koncerts vienā daļā, pasākuma ilgums 1 stunda 30 minūtes
Koncertā piedalīsies Latvijas Radio bigbends, Raimonds Pauls (klavieres), Intars Busulis (trombons, balss), Madara Botmane (balss), Gints Pabērzs (saksofons).

Biļetes uz Latgales vēstniecības GORS pasākumiem iegādājamas "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās visā Latvijā, tai skaitā Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē, Pils ielā 4, kā arī interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.