DĒLS. Ārpuskonkursa filma III. OPEN PLACE 2018

Somijas sociālie dienesti saņem ziņojumu, ka jaunā un daudzsološā somu politiķa ģimenē cietsirdīgi izturas pret bērnu. Vainota tiek zēna māte – krieviete. Valstī norisinās priekšvēlēšanu kampaņa un galvenajam varonim nākas izšķirties starp politisko karjeru un ģimeni. Valsts mašinērija neatstāj ne mazāko iespēju atgūt mātei dēlu likumīgā ceļā.

Režisors - Slava Ross (Слава Росс)

Lomās: Arsēnijs Romašins, Marija Mironova, Andris Keišs, Juozas Budraitis, Mirdza Martinsone, Gundars Āboliņš, Lidija Bairaševska, Olga Sutulova, Andrejs Merzļikins, Ģirts Krūmiņš, Dina Korzuna un citi.

Filma krievu valodā.

VI starptautiskais Baltijas valstu īsfilmu kinofestivāls “Open Place 2018” Rēzeknē notiek no 15.–19. augustam.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.  

18. Aug 2018 12:00, sestdiena

Biļetes cena
2,00 €

Pasākuma datums un laiks

Paredzamais ilgums1 h 30 min
Norises vietaMazā zāle
OrganizētājsRēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs

Filma nav ieteicama līdz 16 gadu vecumam.