BORISS GREBENŠIKOVS un AKVARIUM. Koncertprogramma LAIKS N

Boriss Grebenšikovs un leģendārā rokgrupa “Akvarium” 15. septembrī pirmo reizi viesosies Latgales vēstniecībā GORS. Koncerta programmā gan jau labi zināmās grupas dziesmas, gan jaunā programma “Laiks N”.  

“Akvarium” un Boriss Grebenšikovs ir skatītāju iemīļoti mākslinieki, kuru viesošanās Latvijā ik gadu ir ļoti gaidīts notikums. Darbs pie apvienības jaunā albuma “Laiks N” ilga no 2015. līdz 2018. gadam gan Londonā, gan Sanktpēterburgā. Divu dziesmu perkusijas tika ierakstītas Izraēlā, vienai koris Bulgārijā, bet stīgu daļa Ukrainā.

Citējot kritiķu recenzijas, pēc šedevrālā albuma “Sāls”, šķitis, ka sekos kritums, bet...! “Laiks N” ir vēl patiesāka, labsirdīgi dusmīga un caururbjoša plate, precīzi atspoguļojoša mūsdienas, “dēmonu klaiņošanas laiku” – tā to raksturojis pats “Akvarium” līderis. Tā ir viena no tām retajām reizēm, kad labāk dzirdēt nekā 100 reizes lasīt. Interesenti, ka tik aktuālu un niknu albumu ierakstījis cilvēks, kurš daudzus gadus ir uzskatīts par roka guru, kurš nošķīries no visa pasaulīgā. 2014. gada albums “Sāls” norāva no metra Grebenšikova šo masku, bet viņa jaunais garadarbs “Laiks N” atkārtoti pierādīja, ka svaigās BG dziesmas saskan ar mūsu savādo realitāti. Papildu vienotai koncepcijai, ko pats BG nosaucis kā “ceļojumu no tumšās puses pie gaismas” šos albumus apvieno anomālais mūziķu skaits, kas piedalījies tā ierakstā. Bez grupas līdera, ierakstā piedalījās 4 pamatsastāva dalībnieki – Aleksandrs Titovs, Andrejs Surotdinovs, Braiens Finnegans un Liams Bredlijs. Īpaša loma tikusi albuma producentam Stīvam Džonsam, cilvēkam it kā no citas ēras. Džonss strādājis ar Mobiju, “Daft Punk”, “Chemical Brothers” un daudziem citiem. Izrādījās, ka viņa interešu loks ir plašāks par britu andergroundu, par ko liecina 3 “Grammy” balvas.

Rēzeknē ieradīsies grupas “Akvarium” paplašinātais sastāvs. Protams, līdzās jaunajai programmai varēs dzirdēt daudziem mīļās, zināmās un joprojām aktuālās BG un “Akvarium” dziesmas.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.  

15. Sep 201818:00, sestdiena
Biļetes cena
25.00 €
30.00 €
35.00 €
40.00 €
45.00 €
Paredzamais ilgums2 h
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Bērni līdz 7 (septiņu) gadu vecumam var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.