AKLAIS RANDIŅŠ. EDGARS KREILIS. Kino un mūzikas vakars uz Jumta terases

Šovasar Latgales vēstniecība GORS atkal aicinās baudīt vasaras vakarus ar kino un mūziku uz koncertzāles Jumta terases. Vasaras kino un mūzikas Jumta terases vakari Latgales vēstniecībā GORS notiks piektdienu un sestdienu vakaros, ļaujot baudīt nepiespiestu vasarīga viegluma sajūtu pilnu brīvdabas kino. Piektdienās pirms filmas uzstāsies arī kāds vietējais vai ārvalstu mūziķis vai mūziķu apvienība.

EDGARS KREILIS

Dziedātājs un komponists Edgars Kreilis atpazīstamību guvis, piedaloties tādos šovos kā ''Koru Kari'', ''JZ-Microphone composer competition'', ''Ghetto Faktors'', taču plašāk pazīstams kļuvis kā konkursu  ''X-Faktors'' (2017) un ''Supernova'' (2017; 2018) finālists. Lai gan jaunais mūziķis nopietni savai solo karjerai sācis pievērsties tikai pirms gada, viņš paspējis ierakstīt jau septiņus singlus, starp kuriem ir arī tādas klausītāju iemīļotas dziesmas kā “Tikai es” kopā ar hiphopa izpildītāju Faktu, “Esmu šeit”, kas ir patriotisks Latvijas svētkos izdots singls un, protams, “Younger Days”, ar ko Edgars startēja konkursā “Supernova 2018”, iekļūstot finālā. Pērnā gada izskaņā klausītājiem tika nodota arī dziesma “Vēl vienu ziemu”, ko producējis Kaspars Ansons. Šis skaņdarbs paspējis pat pagozēties “Latvijas Radio 2” “Muzikālās bankas” nedēļas topu virsotnē un ilglaicīgi stabili noturējies šajā TOP 15. Kā viens no šī gada lielākajiem Kreiļa mērķiem ir pabeigt debijas albumu, ko viņš jau realizē, sadarbojoties ar Latvijas labākajiem mūzikas producentiem. Šobrīd mūziķis strādā pie jauniem mūzikas projektiem gan latviešu, gan angļu valodā, lai varētu priecēt ar savu mūziku klausītājus kā Latvijā, tā ārpus mūsu valsts robežām.

AKLAIS RANDIŅŠ

34 gadu vecumā Nensija joprojām ir neprecējusies un nogurusi no bezgalīgi neveiksmīgajiem draudzeņu sarunātajiem randiņiem. Rītā pēc kārtējās ballītes viņa dodas pie vecākiem un nejauši sastop četrdesmitgadnieku šķirteni Džeku, kurš notur viņu par 24 gadus veco sievieti, ar kuru viņam sarunāts aklais randiņš. Nensija nolemj neatklāt patiesību un nokļūst savas dzīves haotiskākajā, bet tajā pašā laikā aizraujošākajā un pārsteidzošākajā piedzīvojumā, kuru neviens no viņiem neaizmirsīs.

Žanrs: komēdija
Režisors: Bens Palmers
Lomās: Saimons Pegs, Leika Bella, Ofēlija Lovibonda
Ražošanas valsts: Lielbritānija, Francija
Gads: 2016
Filmas valoda: angļu; ar subtitriem latviešu valodā
Filma nav ieteicama līdz 12 gadu vecumam.
 

Lai arī Latgales vēstniecība GORS, baudot kino un mūziku uz Jumta terases, būs parūpējusies par sildošajām lampām un plediem, tomēr aicinām apmeklētājus ģērbties pēc iespējas siltāk. Sliktu laikapstākļu gadījumā kino un mūzikas vakaru norises vieta var mainīties.

Biļešu cenas piektdienu vakaru notikumiem ir 7,00 €, bet sestdienu kino seansiem 5,00 €. GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem ieejas biļetes cenas attiecīgi ir 6,00 € un 4,00 €.

Biļetes nopērkamas Latgales vēstniecības GORS kasē, latgalesgors.lv vai pusstundu pirms vakara pasākuma. Apmeklētāju ievērībai – pērkot biļetes tieši pirms pasākuma, nevarēs norēķināties ar maksājumu kartēm. Ierobežotā vietu skaita dēļ un, ņemot vērā iepriekšējo gadu interesi, aicinām biļetes iegādāties laikus.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.  

27. Jūl 201821:30, piektdiena
Paredzamais ilgums2 h
Norises vietaJumta terase
Cena7.00 €
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Filma nav ieteicama līdz 12 gadu vecumam