10 kā 1| VISI PUTNI SKAISTI DZIED. Līdzdalības izrāde

Aicinām būt klātesošiem un kopā izbaudīt GORS jubileju "10 kā 1", iegādājoties jubilejas abonomentu uz trīs koncertiem -  29.04. TRASUNS.FABULAS , 13.05. SALDI RŪGTI MŪŽĪGAIS un 20.05. ZIEDONIS. Abonomentu iespējams iegādāties te: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/125995 
 
Muzikālā īpašvietas izrāde “Visi putni skaisti dzied” būs dokumentāla līdzdalības izrāde, kas piedāvās skatītājam neparastus skatupunktus uz kultūras un dabas robežām, kurās cīnās kultivētais un dabiskais, cilvēka kārtība un dabas savvaļa. Izrādē dziesmas un dziedāšanas savstarpējās attiecības tiks aplūkotas četros līmeņos, savijot mitoloģisko, ekoloģisko, vēsturisko un identitātes veidošanās stāstus.
 
Šī būs līdzdalības izrāde, kura taps, sadarbojoties profesionāliem māksliniekiem ar vietējo kopienu. Kora dziedātāji ne tikai kļūs par muzikālā materiāla izpildītājiem, bet viņu domas par dziedāšanu, cilvēka un dabas attiecībām, kļūs arī par izrādes dramaturģijas daļu. Savukārt skatītājiem šī būs izrāde - darbnīca un arī viņi kļūs par izrādes līdzradītājiem. Ainu pēc ainas skatītāji tiks iedrošināti ne tikai klausīties, ieklausīties, sadzirdēt stāstus par putniem un cilvēkiem, bet arī atklāt pašiem savu balsi.
Noderīga informācija

 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv

 

 

27. Maijs 2023 19:00, sestdiena
Paredzamais ilgums2 h 30 min
Norises vietaLielā āra skatuve
Biļetes cenaIeeja par brīvu
Organizētājs: Austrumlatvijas koncertzāle un Story Hub